>

POPÜLER MEKANLAR

İstanbul`u Zombiler Bastı!

Zombies Night Out Party ikincisine hazır olun…
 
   
 
 
     

Türkiye'nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game for Big Kids, geleneksel hale getirdiği konsept partilerinden ilki olan Zombies Night Out Party’nin ikincisine 6 Ekim 2012 Cumartesi gecesi saat 21:00'da Point Hotel Barbaros’ta ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

The Game for Big Kids’in ilk konsept partisi olma özelliğini taşıyan ve çok beğenilen Zombies’ Night Out Party, yeni sezonun da açılış partisi olma özelliğini taşıyor. Katılımcıların zombi kostümleriyle yer alacağı bu partide yine en sevilen zombi temalı video oyunları geceye eşlik edecek.

Kostümlü katılım zorunlu olmasa da gözü dönmüş zombilerin arasında kalmak istemiyorsanız onlardan biri olmanızda fayda var. Geceye hazırlanabilmeniz için özel alanların da yer alacağı bu etkinlik, tematik müzikler, içkiler, oyunlar ve daha pek çok sürprizle renklenecek ve bu eğlence dolu geceye 18 yaşından büyük oyun tutkunları önceden kayıt olup ücretsiz olarak katılabilecek.Türkiye’nin sayılı konsept mekanlarından biri olan The Game’de, video oyunlarının, dansın, müziğin, sinema ve eğlencenin Zombi konsepti ile bir araya geldiği bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız ve monoton Cumartesi gecelerinden sıkıldıysanız, The Game for Big Kids’in sunduğu bu farklı eğlence anlayışının bir parçası olma fırsatını kaçırmayın.

Etkinlik için telefonla kayıt yaptıran zombiler, kostümleri ve makyajları ile The Game üyeliği kazanma şansı yakalayacak ve gece Zombiler sonsuz uykularına dönene dek devam edecek.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>