>

POPÜLER MEKANLAR

Jolly Joker ile Denizli’ye Yeni Bir Soluk Geliyor

Moduna, havana, kafana tam da sana göre konserlerin mekanı Jolly Joker Türkiye’de zincir mekanlarını yaymaya devam ediyor. Jolly Joker 17. Mekanını Denizli’de açıyor.
 
   
 
 
     

2008 yılında İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve 10 şehirde 16 mekanla büyük bir aileye dönüşen canlı müziğin adresi Jolly Joker, Denizli’de müzikseverlerle buluşuyor.

Her yıl yaklaşık 1,5 milyona yakın müzikseveri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın canlı müzik mekanı Jolly Joker Denizli’deki yeni mekanını Pamukkale tenis kulübü içerisinde açıyor. 800 metrekare ve 1000 kişilik kapasitesi ile Türkiye’nin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayacak Jolly Joker Denizli, şehre yeni bir eğlence canlı müzik anlayışı getirecek. Kapılarını 11 Kasım Cuma akşamı Simgekonseriyle açacak Jolly Joker Denizli, 12 Kasım Cumartesi Gökhan Türkmen, 18 Kasım Cuma Merve Özbey, 19 Kasım Cumartesi Fettah Can, 22 Kasım Salı Derya Bedavacı konserlerine ev sahipliği yapacak.

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu, “Jolly Joker ailesine yeni bir şehir daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Jolly Joker’in misyonlarından biri de farklı müzik tarzlarını tek çatıda toplamak ve müziği, eğlenceyi herkes için erişilebilir kılmak. Bu hedefimize her geçen gün Türkiye’de farklı şehirlere yayılarak daha da ulaşmaktayız. Alanındaki öncü kimliği ve artık Jolly Joker ailesi ile bütünleşen sanatçılarımızla konser deneyimini daha fazla müziksevere üst düzeyde yaşatmaya devam edeceğiz.”

Tüm konserlerin biletleri Jolly Joker gişesi ve Biletix’te

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>