>

POPÜLER MEKANLAR

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Grand Pera’da!

Grand Pera, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük uluslararası moda platformuna ev sahipliği yapacak.
 
   
 
 
     

20-24 Mart 2017 tarihleri arasında dokuzuncusu gerçekleştirilecek Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da, Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonlarının sunumu, tarihi Cercle d’Orient binası, Emek Sahnesi ile fuayesi ve Tiyatro Sahnesi’ni kapsayan 3.500 m2’lik bir alanda sergilenecek. MBFWI sezonu, marka ve tasarımcıların satış etkinliklerinden modayı farklı boyutlarıyla konu alan film gösterimlerine kadar uzanan zengin bir programla karşılayacak.

İhsan Salar: “Moda Haftası Grand Pera’ya, Grand Pera da moda haftasına çok yakışacak!”

Grand Pera Genel Müdürü İhsan Salar, “İstiklal Caddesi en eski alışveriş caddelerinden biri; bambaşka moda akımlarına ve hayat tarzlarına senelerdir ev sahipliği yapıyor. Bugün Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul işbirliğiyle modayı odağımıza alarak, bu alana yapılan yatırımın önemini vurguluyoruz. 20-24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek bu değerli etkinliğin, son zamanlarda önemli bir hareketlenme gözlemlediğimiz Beyoğlu’ndaki moda ruhunu yeniden canlandıracağına inanıyoruz. Moda haftası Grand Pera’ya, Grand Pera da moda haftasına çok yakışacak!” dedi.

Grand Pera bölgeyi ekonomik anlamda da canlandırıyor

İhsan Salar, “MBFWI’nin gerçekleşeceği alanların en değerlilerinden biri, birinci derecede tarihi eser olarak tescillenen Cercle d’Orient. Dünya standartlarında bir restorasyon çalışmasıyla hayata döndürülen, Alexandre Vallaury imzalı Cercle d’Orient, eşsiz güzelliğiyle moda severleri büyüleyecek. Paris ve Milano moda haftalarının atmosferini aratmayacak etkinlikte, Emek Sahnesi, fuayesi ve Tiyatro Sahnesi de birçok tasarımcının defilesine ve Sonbahar/Kış 2017 trendleriyle ilgili sohbetlere ev sahipliği yapacak. Ayrıca davetliler, Grand Pera’da bulunan Cinemo sinemalarında etkinlik boyunca modayı farklı boyutlarıyla konu alan filmleri izleyebilecek. Grand Pera, çok kısa sürede bölgeye bambaşka bir ruh ve ekonomik anlamda canlılık katmaya başladı. Moda haftası ve 21 Mart Salı günü düzenlenecek, tüm modaseverlerin katılımına açık olacak ünlü marka ve modacıların pop-up mağazalarının yer alacağı alışveriş günüyle, bu etkinin katlanarak artacağını düşünüyoruz. Bu işbirliğinin önümüzdeki dönemlerde de devam etmesini diliyoruz.” dedi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>