>

SAÇ BAKIMI

İnatçı Bebek Saçlarınızı Sabitlemenin Kolay Bir Yolu Var!

Yeni çıkan bebek saçlarınıza şekil vermekte zorlanıyor musunuz?
 
   
 
 
     

Saçlarınız ister dalgalı, kıvırcık isterse düz olsun bebek saçlarınızı kontrol altına almanın ve kabaran saç sorununun önüne geçmenin zahmetsiz bir yolu var! Kadınların yaşamını kolaylaştıran ürünleriyle öne çıkan Mara Kozmetik, pratik formu ile her an her yerde kolayca uygulayabileceğiniz Babyhair Styling Stick Wax ve Babyhair Styling Stick Mascara’yı kullanıcılarıyla buluşturdu. Saçlarda ağırlık yapmadan bebek saçlarınızı hızlıca sabitleyen Mara’nın yeni saç ürünleri, içerisinde bulunan Biotin ve Keratin sayesinde aynı zamanda yeni saç oluşumunu da destekliyor.

Adını ‘kadın’dan alan ve bugüne dek yaşamı kolaylaştıran, pratik, inovatif, birbirinden özgün ürünleri ile kadınların yanında olan Mara Kozmetik, topladığında ya da topuz yapıldığında bir türlü söz dinlemeyen saç tellerinden şikâyet edenler için harika bir çözüm sunuyor. Yeni saç ürünleri Babyhair Styling Stick Wax ve Babyhair Styling Stick Mascara’yı kullanıcılarıyla buluşturan Mara, özellikle yeni çıkan ve şekil vermede zorlandığınız inatçı bebek saçlarınız için hızlı ve kolay bir sabitleme sağlıyor. Tüm saça rahatlıkla uygulanabilen Mara’nın yeni saç sabitleme ürünleri ile kabaran saçlarınızı yağlı bir görüntü bırakmadan kolayca şekillendirmeniz mümkün.

Kusursuz görünen bir topuza sahip olmak bu kadar kolay!

İçerisinde bulunan kıymetli Biotin ve Keratin ile aynı zamanda yeni saç oluşumunu ve sağlıkla uzamasını da destekleyen Mara Babyhair saç şekillendiricileri, wax ve mascara olarak üretiliyor. Tüm saç tiplerine uygun olan seri, saçta ağırlık yapmıyor ve saçı jöle gibi sertleştirmeden doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Kuru veya hafif nemli saça uygulanabilen ürünler, saniyeler içinde bebek saçlarınızı sabitliyor ve saça zarar vermeden kolayca temizlenebiliyor.

Kavanozda ve jell formunda üretilen Babyhair Styling Stick Wax, günlük kullanım için özel olarak tasarlanan yüksek miligramlık boyutuyla oldukça da ekonomik. Stick Wax’ın içinden çıkan uygulama fırçasıyla, tarak ihtiyacı olmadan saçınızı tarar gibi nazikçe şekillendirebilir, alın bölgenizdeki ve ensenizdeki mini saçları pratik bir şekilde sabitleyebilir ve kusursuz görünen bir topuza zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Çantada taşınabilir formu ile gün içinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda kolayca kullanabileceğiniz Babyhair Styling Stick Mascara ise her anlamda tam bir kurtarıcı!

Yaratıcı saç modelleri denemek isteyenler için de sonsuz özgürlük sunan Mara Babyhair Styling saç ürünleri, denemek için sabırsızlananlar için raflarda yerini alıyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>