>

SAÇ BAKIMI

Schwarzkopf Professional 2012 Saç Trendleri...

İşte Schwarzkopf Professional yılın saç modelleri... (GALERİ)
 
   
 
 
     

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL YILIN SAÇ TRENDLERİNİ TANITTI,

İSTANBUL DÜNYACA ÜNLÜ KUAFÖRLERİ AĞIRLADI…


İŞTE SCHWARZKOPF PROFESSIONAL 2102 SAÇ TRENDLERİ... GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!...

Kozmetiğin dev ismi Schwarzkopf Professional, her yıl tüm dünyayı etkisi altına alan ve birbirinden ünlü saç tasarımcıları tarafından yaratılan yeni saç trendlerini tanıttığı Essential Looks Trend Show’u ilk kez İstanbul’da gerçekleştirdi. 27 Mayıs 2012 Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Essential Looks Trend Show’a Hollywood yıldızlarının saç tasarımcıları ve Türkiye’nin en ünlü kuaförlerinin de bulunduğu 1.500’e yakın kişi izleyici olarak katıldı. Trend Show’dan hemen sonra gerçekleşen After Party ise geceye renk kattı.

Hayranı olduğumuz yıldızlarda gördüğümüz birbirinden güzel saç modelleri ve renkleri, kozmetik alanında öncü markalar arasında yer alan Schwarzkopf Professional’ın saç tasarım ekibi tarafından yaratılıyor. Saç tasarımcıları, Essential Looks için en son saç trendlerini Paris, Milano, Londra ve New York’taki moda haftalarını takip ederek ve moda editörleri ile birlikte çalışarak oluşturuyor. Sonunda önümüzdeki sezon ve yakın gelecekte trend olacak modeller her yıl Essential Looks Trend Show adıyla düzenlenen görkemli bir organizasyonla dünyaya tanıtılıyor.

Essential Looks Trend Show’un bu yılki adresi ise İstanbul oldu. 27 Mayıs 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen organizasyon için dünyanın gözü İstanbul’a çevrilirken tanıtılan 4 farklı trend de göz kamaştırdı. Essential Looks Trend Show’da modellerin saçları, Schwarzkopf Professional’ın saç tasarım ekibinde yer alan; Gwyneth Paltrow, Elle Macpherson, Alexander McQueen, Lily Allen ve Tom Jones gibi ünlü isimlerin renk tasarımcısı Lesley Lawson; Victoria & David Beckham, Cindy Crafword, Naomi Campbell, Keira Knightley ve Cate Blanchett da dahil birçok dünya yıldızının saçlarını tasarlayan Tyler Johnston’ın sihirli ellerinde hayat buldu. Adrenalin tutkunlarının tarzını gözler önüne seren Sport Junkies; baştan çıkarıcı, seksi ve gizemli kadınlar yaratan Dark Angels; eğlence aşığı, moda düşkünü ve parti canavarı olarak bilinen güzel insanların trendi Hip Opulants, girişimci kişiliği ile iş dünyasında öncü ve her yaptığı olay olan yaratıcı kadınları yansıtan Cool Hunters ana trendler olarak öne çıktı.

Görkemli dans ve ışık gösterileri ile renklenen Essential Looks Trend Show’un ardından gerçekleşen After Party ise sürpriz eğlence ve danslarla büyük beğeni kazandı. DJ Pervane & Perküsyon Ekibi ve Gisel Tavilson Elektro Keman Show ile gece adeta bir şölene dönüşürken tüm konuklar da eğlencenin tadını çıkardı.

İŞTE SCHWARZKOPF PROFESSIONAL 2102 SAÇ TRENDLERİ... GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>