>

SAĞLIKLI YAŞAM

Hangi Hastaneye Gideyim?

Hastane Masrafları Boyumu Aşar Mı Stresine Son!
 
   
 
 
     

Genel Sağlık Aile Hizmet Paketi Acil 365’te Hedef 2 Milyon Kişi. Genel Sağlık A.Ş.’nin hazırlamış olduğu sağlık ve sigortacılık sektöründe devrim yaratacak olan Genel Sağlık Aile Hizmet Paketi Acil 365 ile birlikte acil durumlarda “Hangi hastaneye gitsem?”,”Kimden yardım istesem?”, “Tam donanımlı bir hizmet alabilir miyim?”,”Hastane masraflarına param yeter mi?” kaygısı sona eriyor. Genel Sağlık Aile Hizmet Paketi Acil 365’in hedefi, ilk yıl için 500 bin ikinci yıl ise 2 milyon kişi.

Türk sigorta ve sağlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırma hedefi ile yola çıkan ve ‘Acil müdahale hayat kurtarır’ mottosuyla hizmete giren Genel Sağlık Aile Hizmet Paketi Acil 365 kısa sürede büyük ilgi gördü. Genel Sağlık A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Gülgeç, Acil 365’i 2015 sonuna kadar 500 bin kişiye, ikinci yılda network ve teknik altyapı yatırımlarıyla 2 milyon kişiye ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Günde 1 TL’ye Acil Sağlık Hizmeti…

Türk insanın acil sağlık durumlarında en korkulu rüyasının “Hangi hastaneye gitsem?”,”Kimden yardım istesem?”, “Tam donanımlı bir hizmet alabilir miyim?”,”Hastane masraflarına param yeter mi?” gibi sorular olduğuna dikkat çeken Tayfun Gülgeç, ‘Acil müdahale hayat kurtarır’ mottosu ile hayata geçirdikleri Genel Sağlık Aile Hizmet Paketi Acil 365’in tüm bu soruları ve stresi ortadan kaldırdığını belirtti.

İki yıl boyunca yaptıkları fizibilite çalışması sonucunda ortaya çıkan Acil 365 hizmetinin Türkiye’nin ve Türk insanın ihtiyacı olan sağlık paketi olduğunu belirten Gülgeç; “Günde 1 TL’ ye satışa sunulan bu hizmet, aynı evde yaşayan tüm aile bireylerini acil sağlık durumları karşısında güvence altına alıyor. Paket sayesinde; Hangi hastaneye gidelim? Bütçemiz yeter mi? soruları tarihe karışıyor” dedi.

Özellikle devlet hastanelerinin acil servislerinde büyük bir yoğunluk yaşandığını belirten Gülgeç, “Her şeyi devletten beklemememiz lazım, birilerinin elini taşın altına koyup bir şeyler yapması gerekiyordu. Biz de Ankara Sigorta ile birlikte bu sorumluluğu göze alarak Acil 365’i sağlık sektörüne kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Geliştirdiğimiz hizmet paketi sayesinde acil servislerde yığılmayı ve bu servislerde yaşanan sorunları en aza indirgemeyi hedefliyoruz. İlk kez bir sağlık hizmeti ürüne dönüştürüldü, paketlendi ve eczanelerden, marketlerden alınabilecek hale getirildi. Bu sağlık hizmet paketi sayesinde 7/24 ambulans ile gelen doktorun ilk müdahaleyi yapmasına olanak tanınıyor. Hastaneye gidilen durumlarda ise çıkan masraf için aynı ev içindeki ayrı ayrı her bir aile üyesine beş bin TL’ye kadar ödeme yapılıyor. Üzeri durumlarda ise %30 indirim sağlıyor. ” diyerek Acil 365’in önemine dikkat çekti.

İhtiyaç ve Beklentilerin Karşılığı Acil 365’i Doğurdu…

Gülgeç, Acil 365’in aynı zamanda Türk sağlık sektöründeki özellikle acil servislerin önündeki yığılmalara çözüm üretme noktasında da çok önemli bir açığı kapatacağını vurgulayarak, “Acil 365, Türk insanının yıllardır süre gelen ve hatta müzminleşen acil durumlarda karşı karşıya kaldığı durum ve streslerin çözümünü geliştirildi. Bu benzersiz sağlık paketimizin barındırdığı özellik ve ayrıcalıklar sayesinde insanlarımızın acil durumda yaşayacakları hastane stresi tarihe karışacak. Şimdiden büyük ilgi gören paketimizin yakın zamanda ve önümüzdeki yıllarda çok daha ilgi görmesini bekliyoruz” dedi. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>