>

SAĞLIKLI YAŞAM

Kansersiz Yaşam Derneği `AlışVeriş Yaşatır Etkinliği`

Tüm geliri kanser hastası çocukların tedavisi için kullanılacak AlışVeriş Yaşatır etkinliği öncesinde Bloggerlarla bir araya geliyor.
 
   
 
 
     

Onların yanında olalım!

Kanser hastalarına destek olmak ve kanserin erken teşhisi ile tedavisinde toplumu bilinçlendirmeyi amaçlayan Kansersiz Yaşam Derneği, Mart ayı sonunda Zorlu Raffles Otel’de gerçekleştirilecek, ünlü markaları, sanat, cemiyet ve iş dünyasını bir araya getirecek AlışVeriş Yaşatır etkinliği öncesinde siz değerli blogger’larla bir araya gelmeyi arzu ediyor.

Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz, tanınmış bloggerlarla yapacağı yuvarlak masa toplantısında, AlışVeriş Yaşatır etkinliği, kanserle mücadele, kanserde erken teşhisin önemi, kansere multi disipliner yaklaşım, kanserli kişilerin beslenmesi gibi konularla ilgili bilgi verecek. Kendisi de bu süreçleri yaşamış ve bir zamanlar kendisine en fazla 180 gün ömür biçilmiş bir kanser hastası olarak Dida Kaymaz, kendi mücadelesinden örneklerle, kanserli hastalara ve ailelerine yönelik önemli açıklamalarda bulunacak.

Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz ve Dernek Genel Sekreteri Eralp Caner’in katılımıyla gerçekleşecek ve sınırlı sayıda kişinin davet edildiği bu toplantıda sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Tarih : 17 Mart 2015, Salı
Saat : 10:30 - 12:00
Yer : Sheraton Otel Qubbe Restaurant
Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii, Maslak
Maslak Sheraton Hotel 26.Kat, 34398 İstanbulKANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ Hakkında
2010 yılında halen dernek başkanlığını yürütmekte olan Sn. Dida Kaymaz tarafından 9 yıldır süregelen kanser hastalığı ile mücadelesi sürecinde KANSERSİZ BİR DÜNYA yaratmak amacıyla kurulan Kansersiz Yaşam Derneği, Türkiye’nin dört bir yanındaki kanser hastalarına hastalıkları süresince ihtiyaçları olan moral ve eğitim konularındaki çalışmalarıyla destek olmaktadır.

Derneğin diğer çalışma alanı ise sağlıklı insanların kanser hastalığından korunabilmeleri için bilgilendirme ve farkındalık yaratmaktır. Kansersiz Yaşam Derneği, başına kanser gelen ama bu hastalığı sadece kendisi için değil başkaları için de mücadele konusu yapan bir öykünün sonucunda ortaya çıkıyor. Birçok kanserli çocuk Dernek Kurucusu Dida Kaymaz’a bugün bu hastalıkta verdiği mücadeleden ve elde ettiği başarıdan dolayı kahraman gözüyle bakıyor. http://alisverisyasatir.com/


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>