>

SAĞLIKLI YAŞAM

Rainbeau Mars ile özel yoga seansı…

Dünyaca ünlü yoga eğitmeni Rainbeau Mars Türkiye’ye geliyor! Siz de yerinizi alın…
 
   
 
 
     
adidas, yoga serisiyle dikkatleri üzerine çeken adidas Women 2008 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun tanıtımı için ünlü yoga eğitmeni Rainbeau Mars’ı 4 Şubat’ta Türkiye’ye getiriyor. Dünyanın en iyi yoga eğitmenleri arasında yer alan Rainbeau Mars, özel yoga seansında yoga tutkunları ile bir araya gelecek.

Yoga, dövüş sanatları ve temel kas egzersizlerinin karmasından oluşan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Ra-Yoka isimli yeni bir yoga tarzı yaratan Rainbeau Mars, adidas Women 2008 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yogayı bilinen ruhani boyutunun ötesine taşıyor. Yeni koleksiyonunda “Play Yoga” konseptini vurgulayan adidas, Rainbeau Mars ile yoganın eğlenceli tarafını vurgulayacak.

Radisson SAS Hotel’de düzenlenecek özel yoga seansında ünlü isimler ve başarılı sporcuların da bulunacağı özel grup ile yoga yapmak istiyorsanız adidas Performans mağazalarında bulunan başvuru formunu doldurarak 20 şanslı kişiden biri olma fırsatını yakalayabilirsiniz.


Rainbeau Mars Kimdir?

1976 tarihinde ABD’de doğan Rainbeau Mars, çocukluğundan bugüne yoga sanatıyla ilgili eğitim alıyor. Annesinin hamileyken yoga yapmaya başlaması sebebiyle var olduğundan beri yoga yapmakta olan Mars, 5 yaşındayken lotus pozisyonunda oturuyor, 10 yaşındayken ise başının üstünde duruyordu.

Anusara yoganın kurucusu John Friend, Ashtanga yoga yaratıcısı Patabhi Jois, ünlü Ashtanga hocası Richard Freeman ile Iyengar hocası Lisa Walford’dan eğitim aldı. Kaliforniya Yoga Works’un kurucuları Chuck Miller ve Maty Ezraty’nin asistanlığını yaptı. Mars, 14 senedir Ashtanga yoga üzerinde çalışıyor.

Mars’ın “Yoga For Beauty”, “Sacred Yoga Vinyasa Flow Series”, “Pure Power”, “Pure Tranquility”, “Pure Sweat” ve “Zen Mama” gibi yoga DVD’leri bestseller DVD’ler arasında gösteriliyor.

Rainbeau Mars’ın ders verdiği kişiler arasında David Duchovny, Ben Stiller, Owen Wilson, Red Hot Chili Peppers bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>