>

YAŞAM KOÇU

Sevgiliniz Sizi Aldatıyor Mu?

Onu çok seviyorsunuz, ama diğer yandan da duygularınıza hakim olamıyor ve diğer kısmetlerinizi de kaçırmıyorsunuz... Peki şimdi neler olacak???
 
   
 
 
     

Ya ondadır, ya bunda! Acaba hangisi? Zavallı sevgiliniz evde mışıl mışıl uyurken siz bar, cafe demeden gezip tozuyorsunuz.

"Yalan aşkım, gözüm senden başkasını nasıl görür???" "Geçen akşam erkenden uyumuşum, o yüzden duymadım telefonu... Nasıl uykum vardı bir bilsen, sen de biliyorsun son günlerde nasıl ders çalıştığımı!" "Annem telefon faturalarına çok kızmaya başladı ve telefonuma el koydu!". Aynı anda iki kişiyi idare etmek, kimileri için doğru insanı bulamamaktan kaynaklanan bir maymun iştahlılık kimileri için de bir vicdansızlık örneğidir. Yakalanma korkusunu iliklerinizde hissetseniz de yaşadığınız şeylerin heyecanı mantıklı düşünebilme ve vicdan sızlaması gibi önemli fonksiyonlarınızın bir anda kilitleyiverir. Birbirinden haberi olmayan sevgililerinizin gözlerinin içine baka baka söylediğiniz binbir çeşit yalanlarla duyduğunuz karşınızdakini oyalama zevki, istediğiniz her şeyi özgürce yapabilme tutkusu ile yaşadığınız kaçamaklar sizi bir anda Yedi Kocalı Hürmüz'e döndürüverir. Fakat bütün bu güzelliklerin yanısıra sizi hiç ummadığınız bir anda gafil avlanarak kendinizi bermuda şeytan üçgeninin içine buluverirsiniz ve üçgen gitgide küçülerek kısa bir zamanda adeta tam bir kara deliğe dönüşebilir.

Bir müddet sonra yaptığınız şeylerden zevk almamaya başlarsınız ve karar verme aşamasına geldiğiniz noktada ise kabus dolu günler sizi bekliyor olur.Boynuzlanan mı yoksa joker olarak kullanılan mı? Yoksa yeni birini mi bulmalı??? Hangisinin size karşı daha sıcak davrandığını, daha ilgili olduğunu, hangisininin sizi daha çok kıskandığını, sizi gülmekten kırıp geçirdiğini, gözlerinin içine baktığınızda sevgisini hissettiğinizi... Hepsini ama hepsini bir bir düşünmelisiniz. Kendiniz gibi tanıdığınız sevgilinizden sonra daha yeni yeni tanımaya başladığınız biri için ilişkiyi bitirmeye değip değmediği de gerçekten önemli. Yaşadığınız sorunların üstüne yeni birinden etkilenmek bir anda tüm beyninizin karışmasına ve kendinize olan güveninizin artmasına sebep olabilir. Bir anda, ben neymişim de haberim yokmuş, diyerek kendinizi dönüşü olmayan yollara da sokabilirsiniz. Boynuzladığınız zavallı sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz günleri, yaşadığınız tüm iyi ve kötü paylaşımları tek tek düşünürseniz olaya çözüm bulmanız çok daha kolay olacaktır. Siz de böyle bir olayı yaşayanlardansanız bir an önce karar vermeli aksi takdirde bu bermuda şeytan üçgeninin başrol oyuncusu olarak acı çekmeniz daha da yakınlaşacaktır. Her şeyden bihaber olan boynuzlu sevgilinizin telefon mesajlarınızı okuması, yakın arkadaşlarınız arasında hızla yayılan dedikoduları duyması veya bir akşam sizi beraber bir yerde görmesi üzerine elinizdeki tüm nimetlerden de mahrum kalabilirsiniz. Her ne kadar bir an şeytana uyduğunuzu söyleseniz de nafile, o kaybetmiş olabilirsiniz. Ama ben bu yola baş koydum, ayrıca oldukça eğleniyorum diyor ve kendinizi hala frenleyemiyorsanız, size biraz yardımcı olalım. Verdiğimiz tüyolarla belki biraz daha keyifli kaçamaklar yaşayabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>