>

SAĞLIKLI YAŞAM

Sarkık Göğüsler Nasıl Dikleşir?

Göğüsleriniz eskiden olduğundan daha aşağıda duruyorsa, dik göstermenin yolları var!
 
   
 
 
     

Sarkık göğüsler sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve yorgun gösterir. Eğer onlara sahipseniz iyi taşımalısınız! Sutyen seçiminden duruşunuza kadar birçok faktöre dikkat etmelisiniz.

DOĞRU SUTYEN KULLANIN

Çoğu kadın yanlış beden iç çamaşırı kullanır. Bu konuda uzman birine veya arkadaşınıza başvurarak bedeninize göre bir iç çamaşırı alın. Doğru beden bir sutyen ve askı, göğüslerinizin dik görünmesini sağlar.

SUTYENLERİNİZİ KAFES OLARAK DÜŞÜNÜN

Her zaman sutyeninizin göğsünüzü tam kapladığından emin olun. Böylece üst tarafınız daha ince ve göğüsleriniz dik görünecek..

EĞER ONLARA SAHİPSENİZ, HAVANIZI ATIN..

Göğüsleriniz olduğunu unutmayın. Eğer onları gizlemeye çalışırsanız, sonunda bel ağrısı sorunu yaşayabilirsiniz. Boynunuzu göğsünüze kadar açık bırakarak göğsünüz ileri şekilde yürüyün. Göğüslerinizin kaç beden olduğunun bir önemi yok, onları görülebilir şekilde dik durmalısınız.

TELLİ BİR SUTYEN ALIN

Telli sutyen göğsünüzün yükünü azaltarak, dik ve yukarı doğru olmasını sağlar. Diğer sutyenlerden biraz daha maliyetli olsa da belinizi daha ince gösterir.

SİLİKONLU VEYA SÜNGERLİ İÇ ÇAMAŞIRLARINI TERCİH EDİN

Sutyeni dolduracak kadar büyük göğüsleriniz yoksa, silikonlu veya süngerli sutyenleri tercih edin.

BOYUNDAN BAĞLANAN VEYA STRAPLEZ TERCİH EDİN

Göğüs yapınız dar ve göğüsleriniz küçükse, boyundan bağlamalı veya straplez sutyen ile harika görünebilirsiniz. Köşeli kesimler vücudunuzun, omuzlarınızın daha hoş görünmesini sağlayabilir.

DERİN GÖĞÜS DEKOLTELİ ÜST İLE GÖĞÜSLERİNİZİ AYIRAN SUTYEN GİYİN

Derin V yakalı tişört veya gömleğinizle giyeceğiniz göğüslerinizin arasını açan bir sutyeniniz varsa oldukça çekici görünebilirsiniz.

GÖĞÜSLERİNİZ SUTYENDEN TAŞMASIN

Eğer doğru beden bir sutyen seçerseniz, göğüslerinizi yükseltir, belinizin yükünü azaltırsınız. Bu nedenle göğüslerinizin sutyeninizden taşmamasına özen gösterin..

YILLARCA AYNI SUTYENİ GİYMEYİN

Sutyenler sıkıdır ve dışarıda giyilir. Vücudunuz ve göğüslerinizin bedeni yılların etkisiyle değişebilir. Şimdi ve daha sonra her zaman kendinize yeni bir sutyen alın. Bu daha canlı görünmenizi sağlar.

HATLARINIZI BELLİ EDEN, ÜZERİNİZE OTURAN CEKET GİYİN

Bol ceketler belinizi ve göğsünüzü kapatır. Bu sizin kare ve biçimsiz görünmenize neden olur. Sıkı bir ceket belinizi ve göğsünüzün hatlarını ortaya çıkarır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>