>

SAĞLIKLI YAŞAM

Türkiye’nin Dünyaya Hediyesi Global Wellness Day Cumartesi Günü Kutluyor

Türkiye’de doğup tüm dünyayı etkisi altına alan Global Wellness Day, bu yıl #MagentaDüşün teması ile dünyada on binlerce farklı noktada milyonlarca insan tarafından eş zamanlı olarak, sadece ücretsiz etkinliklerle kutlanacak.
 
   
 
 
     

11 Haziran 2021, Cumartesi günü on birincisi düzenlenecek olan Global Wellness Day (GWD), 2020'de dünyada bir ilki gerçekleştirerek, çok başarılı bir akış ile 24 Saatlik Ücretsiz Canlı Yayın Kutlama ve 2021'de 12 Saatlik Ücretsiz Canlı Yayın Kutlamasının ardından, bu yıl dünya genelinde #MagentaDüşün (#ThinkMagenta) teması ile yüz yüze etkinliklerle kutlanacak.

#MagentaDüşün, son yıllarda yaşadığımız olumsuzluklar karşısında yükselen bir fikir yapısı, insan hayatına pozitif etki eden bir hatırlatmadır. Bu yıl 130 Global Wellness Day elçisi, ana destekçisi, danışmanı ve gönüllüleri olarak, insanların düşüncelerini olumlu yönde değiştirmek ve gündelik hayatlarına renk katmak için çalışacağız.

On bir yıl önce Türkiye'de tek bir destinasyon spa’da yapılan bir kutlamadan, uluslararası otel/spa zincirleri, fitness merkezleri, yoga stüdyoları, dernekler, vakıflar, hastaneler, okullar, yaşlı evleri gibi dünya çapında on binlerce lokasyondaki etkinliklere kadar büyüyen Global Wellness Day, toplumları “Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir!” sloganı ile kucaklıyor. Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, basit ve küçük iyiliklerle topluma geri vermenin yanı sıra, ruh sağlığının önemini de içeren sağlıklı yaşamın değeri hakkında insanları eğitmenin önemine odaklanmaktan da asla vazgeçmiyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>