>

SAĞLIKLI YAŞAM

Yeni Orkid Platinum Gece Extra İle Geceleri Bile Sızıntılara Karşı %100’e Kadar Koruma Sizinle!

P&G yeni orkid Platinum Gece Extra’yı sunuyor...
 
   
 
 
     

Herkes yeni bir güne başlarken, deliksiz ve harika bir uykunun ardından güç toplamış, enerji depolamış ve güne hazır hissederek uyanmayı ister. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G, Yeni Orkid Platinum Gece Extra’yı sunuyor. Kaliteli bir gece uykusunun öneminin farkında olan Orkid’in yeni ürünü Orkid Platinum Gece Extra, Orkid Platinum Comfort Normal’e göre yüzde 60 daha büyük arka yüzeyi sayesinde geceleri bile sızıntılara karşı yüzde 100’e kadar koruma sağlıyor.

Kadınlar genellikle erkeklere göre daha zor uykuya dalar ve uyku halini sürdürmekte de daha çok zorlanırlar. Özellikle de her ay yaşadıkları özel günlerinde uyku sorunu artar, çünkü hormonal değişiklikler gün içerisinde uyku haline ve enerji düşüklüğüne; gece uykularında da huzursuzluğa yol açar. Uyku sırasında pedin sızdırması endişesiyle yaşanan bu tedirginlik ve huzursuzluk, uykunun sık sık bölünmesine neden olur. Bu endişeleri ortadan kaldırarak güvenli bir uyku sunan Yeni Orkid Platinum Gece Extra, Orkid Platinum Comfort Normal’e göre yüzde 60 daha büyük olan arka yüzeyi sayesinde gece boyunca ne kadar çok hareket edilse de, kadınları sızıntılara karşı korumaya hazır.

Uyku Uzmanı Prof. Dr. Derya Karadeniz; “Sağlığımız için en temel gereksinim olan uyku, zihinsel ve duygusal sağlığımız açısından da önemlidir. İyi bir gece uykusu almazsak; daha az zinde oluruz. Bu da gün içinde enerjimizin düşük olmasına ve duygusal olarak da daha hassas olmamıza yol açar” diyor. Sızıntılara karşı geceleri de korumak için özel olarak tasarlanmış olan Yeni Orkid Platinum Gece Extra, kadınlara geceleri en çok ihtiyaç duydukları bölgede ekstra koruma sağlayarak güvenli ve deliksiz bir uyku sunuyor.ORKİD UYKU AKADEMİSİ İLE KESİNTİSİZ UYUMAYA VE HEDİYELER KAZANMAYA HAZIR MISINIZ?


Orkid, kadınları geceleri mümkün olan en iyi şekilde uyumaları ve ertesi güne zinde bir şekilde uyanmaları için Orkid Uyku Akademisi ile tanıştırıyor. Orkid Uyku Akademisi, uyku hakkında az bilinen gerçekleri derlediği grafiklerden, global uyku uzmanı Dr. Zulley’nin uyku tavsiyelerine, ve kişiye özel uyku kişiliği testi ile kadınların kendi kişilik tipleri için en uygun gece uykusunu nasıl alacakları hakkında bilgilere kadar pek çok farklı içeriği bir arada sunuyor. Uyku kişiliğinizi öğrenmek ve uykuyla ilgili bilinmeyenleri keşfetmek için Orkid Facebook fan sayfasında (www.facebook.com/OrkidTurkiye) bulunan Uyku Akademisi uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamada çok keyifli bir yarışma da sizi bekliyor! Özel günlerinizde size eşlik eden uyku kombinlerinize (örneğin favori pijamanız, pofuduk ayıcığınız, ya da uyku gözlüğünüz vs.) Orkid Platinum Gece Extra’yı da ekleyip, fotoğrafını, Orkid Uyku Akademisi’nde yer alan “#benuyurken” yarışmasına yükleyerek, yarışmaya katılabilirsiniz. Fotoğrafların özel P&G jürisi tarafından değerlendirileceği 6 hafta sürecek yarışma boyunca her hafta 10 kişiye “Özel Yapım Orkid Pofuduk Yastık” ve “Orkid Platinum Gece Extra” hediye edilecek.

Kazananlar arasından seçilecek her haftanın ilk üç yarışmacısına ise, yarışma sonunda dilediği bir arkadaşıyla birlikte “Orkid’le Tatlı Rüyalar Partisi”ne davetiye ve adet döneminde bile kaliteli uyku elde etmesine yardımcı olacak eşyalardan oluşan “Sürpriz Uyku Seti” hediye edilecek. Siz de Orkid Uyku Akademisi’ne katılın ve sürpriz hediyelerle uyku moduna geçmeye hazır olun.

Yeni Orkid Platinum Gece Extra’nın tavsiye edilen satış fiyatı 3,55 TL
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>