>

TATİL

Dünyaca Ünlü Dj Stѐphane Pompougnac Juju`da

Cennet Koyu`nun huzur ve eğlenceyi bir arada sunan JuJu, Cumartesi günü Buddha-Bar, mekanların ikonik DJ`i Stéphane Pompougnac`ı ağırlayacak.
 
   
 
 
     

Gün batımıyla birlikte DJ setinin başına geçecek Fransız DJ, keyifli bir plaj gününü eğlenceli bir partiye dönüştürecek. Mandarin Oriental Bodrum'un yanındaki koyda, zeytin ağaçlarının gölgesinde ve Cennet Koyu'nun berrak denizinde hizmet veren JuJu'da, keyifli ve dinlendirici günler, güneş batarken yerini gün batımı partilerine bırakıyor. Yaz boyunca DJ Stéphane Pompougnac'ın yanı sıra Amsterdam’dan DJ Maestro ile DJ Fem-K ve İstanbul eğlence hayatının nabzını tutan seçkileriyle dinleyicilerini her zaman hareketlendiren DJ Salih Saka'yı ağırlayacak JuJu'nun gün batımı partileri yazın enerjisini yükseltiyor.

JuJu misafirleri gün boyunca altın kumların ya da çimlerin üzerinde ferehlatıcı kokteyller eşliğinde güneşlenmenin keyfine varırken, Ege ve Akdeniz mutfağının doğal ve seçkin lezzetlerinin yanı sıra plaja özel hazırlanan Türk mutfağından atıştırmalıkların da tadına varabiliyor. Saat 13:00 - 16:00 arasında o güne özel yemeklerin sunulduğu Açık Büfe'de ise özgün tabaklar hazırlanabiliyor.

Gün Batımı Partileri DJ Programı
20 Haziran Cumartesi DJ Stéphane Pompougnac
17 Temmuz Cuma DJ Maestro
18 Temmuz Cumartesi DJ Maestro
19 Temmuz Pazar DJ Stéphane Pompougnac
24 Temmuz Cuma DJ Salih Saka
25 Temmuz Cumartesi DJ Maestro
26 Temmuz Pazar DJ Maestro
31 Temmuz Cuma DJ Maestro
1 Ağustos Cumartesi DJ Fem-K
2 Ağustos Pazar DJ Maestro
7 Ağustos Cuma DJ Maestro
8 Ağustos Cumartesi DJ Salih Saka
9 Ağustos Pazar DJ Maestro
22 Ağustos Cumartesi DJ Fem-K 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>