>

TEKNOLOJİ

İşte Beklenen Proje ReachPod

Türkiye’nin İlk Sosyal Medya Yönetim Uygulaması Yayın Hayatına Başladı
 
   
 
 
     

Facebook, Twitter ve Linkedin gibi sosyal ağlarda firmaların artan kullanımı sonucu hesap yönetimlerinde oluşan zaman kaybı, güvenlik sorunları ve daha iyi yönetim ihtiyacına çözüm olma amacıyla kurulan ReachPod’un tanıtımı yapıldı.

Sosyal Medya hesaplarını akıllı yönetim panelinde toparlayarak takip, etkileşim ve takım çalışması sağlayarak marka yönetimini kolaylaştıran Reachpod, Türkiye’nin en büyük dijital zirvesi ‘Digital Age Summit’ sponsoru olarak Four Seasons Hotel Bosphorus’ta tanıtımını gerçekleştirdi.

10 yılı aşkın süredir dijital ajans hizmetleri veren ve sosyal medya sektöründe aktif rol üstelenerek ödüllü projelere imza atmış olan İnovaktif Medya’nın kurucusu Nihat Tanfer ve Türkiye’nin ilk Sosyal Medya destekli İK sitesi İşteSosyal.com kurucularından Burak Şarizi’nin yeni girişimi Reachpod yurt dışından yatırım alan bir Türk girişimi.

Reachpod sayesinde, sosyal medya yöneticileri birden çok sosyal medya hesabını tek bir yönetim panelinden kontrol edip yöneterek zaman kazanıyor, takım yönetim modülü sayesinde kullanıcılara yetki tanımlayarak güvenlik açıklarını gideriyor ve ileriye yönelik içerik girişi ile hesapların içerik yönetimini onay mekanizması ile planlıyor. Reachpod, Sosyal Medya gözlemlemeden filtrelemeye, veri toplamadan ölçümlemeye, rakip takibinden sosyal CRM’e uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Uluslararası rakiplerinde olmaya Türkçe destek özelliği ile ön plana çıkan Reachpod, tüm KOBİ ve Kurumsal paket kullanıcılarına ziyaret desteği yanı sıra tüm yeni üyelere 1 ay ücretsiz kullanım sunuyor.

Daha fazla bilgi için www.reachpod.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>