>

YAŞAM KOÇU

Erkeğinizi baştan çıkarın!

Hoşlandığınız bir erkeğin, harekete geçmesini sağlamak elinizde. Bunun için vücut dilinizi, espiri kabiliyetinizi ve çekiciliğinizi kullanmanız yeterli.
 
   
 
 
     
Futbol dahil, hiçbir sey bir kız tarafından reddedilme acısını tamamen unutturamaz. Bu, bir erkeği küçük düşürebilecek en kötü seylerden biridir.

Ne yazık ki bir erkek için hoş, seksi ve akıllı olmak her zaman ise yaramıyor. Erkekleri şutlayan kızların çoğu zaten bunlara fazlasıyla sahip. "Tanıştığımıza memnun oldum", "Bir yemeğe ne dersin?"gibi girisleri yapmak erkeklerin korkulu rüyası.

Kimileri kendilerini mecburi iniş yapmak için kontrol kulesinden izin ister gibi hissederken, kimileriyse egolarını alıp gitmeyi tercih ediyor.

Tüm bu sebeplerden ötürü, biz size bir erkeği ürkütmeden kendinize çekmenin ipuçlarını veriyoruz. Bu taktiklerle, erkekler ışık çevresinde uçuşun sinekler misali size pervane olacaklar. Tabii sonrası size kalmış. Egolarını bir böcek gibi ezebilirsiniz.

DOGRU BAKISLAR

Erkekler inmek için alan gözleyen uçaklar gibidir. Siz ise, havaalanı. Problem, inmek için istekli birden çok uçağın olusu. Herhangi bir çarpışma istemeyiz. Bu nedenle hava sartlarındaki trafiği kontrol eden kuleden sinyal gelmeden herhangi bir inişe (yakinlasmaya) izin veremeyiz.

Gözlerinizi kule olarak varsayalım; birinci bakış, istekli oldugunuzun isareti, ikincisi yakınlasması için tesvik, üçüncüsü ise ise koyulması için dogru zamanın geldiğine isaret. Havaalanınızı ufak bir alandan, bölgesel bir merkeze dönüştürmek sizin elinizde.

Sadece bakın: Bir uzağa bir geriye, bir uzağa bir geriye.

Los Angeles'taki "Dimitrius & Associates" adlı danışmanlık sirketinin başkanı olan Jo-Ellan Dimitrius, "İçli ve uzun uzadıya bir bakışa gerek yok. Direkt bir göz teması yeterli olacaktır. Ufak bir göz kaydırma, sizin utangaç ama ilgili olduğunuzu gösterir. Ya da bir kez yakınlastığında, direkt bir göz teması sağlayın ve bakmaya devam edin. Bu, sizin yeni tekliflere açık olmadığınız ve hayatınızda bir baska birinin varlığını sembolize eder"diyor.

VÜCUT DILINIZI KULLANIN

Çogu erkek tavlama konusunda ilk hareketi kendilerinin yaptıklarını sanırlar. Fakat yapılan araştırmalar, bir erkek bir kadına geldiğinde kadının ona çoktan bilinçli ya da bilinçsiz olarak olumlu sinyaller verdiğini gösteriyor.

Kadınlar flört asamasını baslatacak hareketlerin çogunu yapan taraf oluyor. Erkeğe verilebilecek en büyük motivasyon, konusurken sekillenen beden dili.

Eger bir kadın, omuzlarını erkege dogru dogrultuyorsa, bu onun ilerki aşamalara açık olduğu anlamını taşıyor. Diğer klişelesmiş flört hareketleriyse; seri bir sekilde göz kırpmak, boyun bölgesini vurgulamak amacıyla başı yana çevirmek, gülerken başı asağı dogru eğip, sonra tekrar karşı cinsin yüzüne bakmak... Ya da bara gittiğinizde, taburede bacak bacak üstüne atmış bir pozisyonda oturmak. Erkeklerin bu oturma şekline karşı seksüel dürtüleri gözlenmis.

ONA BIR SIRRINIZI SÖYLEYIN

Eğer bir erkek birden fazla kadın arasında seçim yapmak zorundaysa, sırlarını paylasabildiği kadın dogru seçim olacaktır. Kendisini onun yanında rahat ve güvende hisseder.

Erhan, yeni tanıştığı bir kıza küçükken kurguladığı hayal arkadaşlarını anlatmış. "Kız arkadaşıma, hayal arkadaşlarım için gizlice planladığım doğum günü partilerini ve kanapenin arkasına gizlenerek onları nasıl beklediğimi anlattım" diyor.

Açılma, içini dökme günlük bir ayin gibi önemli bir ihtiyaç. Bu, birini tanımanın en kolay yolu. Eğer bir kadın kişisel dünyasını bir erkeğe açıyorsa, isinde mutlu olup olmadığı hakkında olsa bile, bu paylaşım erkeği de bu yönde tesvik edecek ve aralarında bir güven köprüsü kurulacaktır.

Kaynak: nenasil.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>