>

YAŞAM KOÇU

Klas kadının sırrı

Stil, zeka, bakım ve görgüyü birarada taşıyabilen kadın, klastır... Kendine olan güveni ve zarafetiyle hemen kendini belli edebilir.
 
   
 
 
     
Onları hemen fark edersiniz. Detaycı, zevkli, zeki, bakımlı, fevri ve kendine güvenlidirler... Derhal dikkatleri çekecek, başları bir anda kendine çevirtecek güçlü bir karizmatik etkileri vardır. Bu ilgiyi hiç zorlanmadan alırlar. Klas kadınlar, görüntü olarak dışa yansıttıklarını, konuşurken asla kaybetmezler. Bu demektir ki, stil, klas kadın için çok önemlidir.

HAYATIN İÇİNDEDİR

Ancak dış görümünü zekası, kişiliği, ruhu, dünya hakkında bilgisi ve hatta espri yeteneği ile bir bütün olarak sunabilen kadın ancak bu payeye layık görülür. Klas kadın hayatın içindedir. Dışında, bir izleyici olmayı düşünmez bile. Başarı, yalnızca onu gerçekten isteyenin elde edebileceği bir şeydir zaten. Klas kadın, birinin onu keşfetmesini, teşvik etmesini ya da beğenmesini beklemez. Kendisi aktiftir. Başkalarından övgü beklemek yerine, başkalarının övgüsünü zorlanmadan alır.

HER KADIN KLAS DEĞİLDİR

Unutulmaması gereken bir nokta var. Hiçbir kadın doğuştan klas değildir. Gerçi aile görgüsü ve ileri görüşlülüğü artı bir nokta ama insanlar bunu zamanla, kendilerini keşfettikçe ortaya çıkarabilirler. Klas kadınların giyimde özel renkleri vardır. Giyisileri seçkinliklerinin sinyalini verir. Ayakkabılarına büyük özen gösterirler. Klas kadını, klas yapan hep en iyiyi, heh en güzeli hedeflemeleridir. Ancak bu asla lafta kalmaz.

KLAS OLMAK İÇİN

- Kendinizi keşfedin ve tanıyın...

- İddialı olmayı öğrenin...

- Kendinizi sevin ve beğenin...

- 'Acaba' yerine 'Yapacağım' deyin...

- Başınız dik, omuzlarınız geride yürüyün...

- Boş konuşmayın...

- Çok okuyun, zevklerinizi geliştirin...

- Cildinize iyi bakın ve koruyun...

- Lüksü değil, kaliteyi arayın...

- Parayı değil, yaşamayı sevin...

- Aşkta seçici olun...

- Ciddi bir hobi edinin...

- Görgülü olun...

GüneşFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>