>

ANNE - ÇOCUK

Er Meydanı

Egolarının büyüklüğü düşünülecek olursa yaptıkları her hareketin bir kompleksten kaynaklandığı söylenebilir mi?
 
   
 
 
     

Özellikle erkekler için yatak adeta bir er meydanı. Egolarının büyüklüğü düşünülecek olursa yaptıkları her hareketin bir kompleksten kaynaklandığı söylenebilir mi?

SUÇU KENDİNDE ARIYOR

Aynı sebepten dolayı, partneri cinsel isteksizlik gösterdiğinde ya da müşkülpesent davrandığında suçu yine kendinde, kendi erkeklik gücünde arıyor. Böyle bir durumda kaldığında kendisi de, bir anda sevişmeden soğuyor.

DİKKATLİ OLMAK GEREK


Seksin büyüsünü, birbirinden hoşlanan iki insanın oluşturduğunu unutmamak gerekiyor. Söz konusu kıvılcım bir kez ortaya çıktığında arzu, bulaşıcı bir hastalık gibi çifti etkisi altına alıyor.

Ancak bu zincirin, taraflardan birinin ufak bir dikkatsizliği ya da dalgınlığı sonucu kırılabileceğini unutmamak gerekiyor. Erkek, kadına kendini en bilinmeyen ve doğruluğundan kuşku duyulmayacak biçimde kanıtlamaya çalışırken, kadının onun bu çabasını hafife alacak bir davranışta bulunması, erkeğin sonsuza kadar uzaklaşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle uzmanlar sevişmeye karar verildiğinde, her iki tarafın da dikkatli olmasını öneriyor.

İSTEDİĞİNİ ANLAMIYOR

Örneğin sevişme sırasında kadının komplike cümleler kurması da, partnerinin dikkatini dağıtıyor. Bu durumda erkek, kadının aklının başka yerlerde olduğu hissine kapılıyor ve onun sevişmeyi gerçekten isteyip istemediğinden emin olamıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>