>

AŞK - CİNSELLİK

Aşka Heyecan Kat!

Yaşadığınız tatsız ilişkilere bir nokta koyup aşk hayatında filmi başa sarmaya ne dersin? Yapmanız gerekenler çok basit!...
 
   
 
 
     

SABIRLI OLMALISIN

Bizler karşı cinsten çok şey bekleriz ama sabırlı olmayı beceremezsek de havamızı alırız. Daha ilişkinin başında "seni seviyorum" kelimelerini duymayı, daha fazla ilgi görmeyi, daha fazla vakit geçirmeyi isteriz. İsteriz de isteriz. Oysaki insanlar genellikle duygularını açıklama konularını biraz ağırdan alırlar. Ayrıca arkadaşlarıyla da, ailesiylede sizden daha fazla vakit geçirebilirler. Onu sıkma ve sabret...

ONU KENDİ GİBİ SEVMELİSİN

Dünya üzerindeki her insan, koluna takıp gezmekten gurur duyacağı biriyle beraber olmak ister. Ama kimse mükemmel değil işte, herkesin bir kusuru var. Kabul et seninde!Öyleyse sevgilini, fiziksel özellikleri ya da seninle uyuşmayan, sana ters gelen kişisel özellikleri nedeniyle yargılamamalısın. Başkalarıyla karşılaştırıp "benim sevgilim çirkin", "espri yapmaktan aciz" diye düşünmemelisin. Eğer aşıksın, iyi vakit geçiriyorsan insanların ne dediğine aldırma, ufak tefek sorunları kafana takma.

ONA GÜVENMEYİ ÖĞRENMELİSİN

Şüphe insanın içini kemirir derler. Çok doğru. Eğer sürekli sevgilinin seni aldatıp aldatmadığını düşünür, her an telefonla arayıp ne yaptığını sorar, her konuştuğu karşı cinsi kıskanarak sorun çıkarırsan, dolu dizgin bir aşkı bir hiç yüzünden noktalayabilirsin. Eğer bunları onun güvenilmez biri olduğunu düşündüğün için yaptığını savunuyorsan, belki de çıkmaya değmeyecek biridir ne dersin?

KENDİN OLMALISIN

Ona kendini beğendirmek için rol yapman gerekmiyor. Örneğin, onunla çok iyi bir çift olabileceğinizi ispatlamak için, onun sevdiği herşeyi sevmek durumunda değilsin. Kim her dediğini "bende", "bencede" diye onaylayan biriyle beraber olmak isterki!

KESİNLİKLE ÖNYARGILI OLMAYACAKSIN

Kendine partner olarak mükemmel birini yakıştırıyor olman çok normal ama onun şusu, bunun busu derken belki de yaşanması muhtemel olan pek çok aşkı kaçırıyorsun. Seçici olmayı bırakıp senden hoşlananlara şans tanımalısın.

HAREKETLERİNİ ELEŞTİRMEKTEN VAZGEÇECEKSİN

Bazen ilgili, bazen ilgisiz, bazen sevecen, bazen hoyrat, bazen anlayışlı, bazen kaprisli... İnsanların bir bilmece gibi oldukları doğru ama sakın çözmeye uğraşma. İnsanlar yaptıkları hareketleri neden yaptıklarını çoğu zaman bilmezler. O halde sen neden onları çözümlemek ,için zaman kaybedesin ki? Hem emin ol, hep aynı şekilde davranan bir insanla hayat çok sıkıcı olur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>