>

AŞK - CİNSELLİK

Doğru kişiyi bulmanın yolları...

Karşınızdaki kişinin doğru insan olduğundan nasıl emin olacaksınız? İşte yeni bir ilişkiye başlamadan önce doğru kişiyi bulmanın yolları…
 
   
 
 
     
Filmlerde izlediğiniz doğru çiftlerden biri de siz olmak istiyorsunuz ancak karşınızdaki kişinin 'doğru' insan olduğundan nasıl emin olacaksınız?

Çoğumuz hala bay ya da bayan doğruyu bulmayı umuyoruz. İyi haber ise gerçek hayatta dorğu insanı bulmanız mümkün. İlk buluşmada karşınızdaki kişiyi anlama, beklentilerinizi açıklama ve kötü sürprizlerden korunmanız mümkün.


DOĞRU KİŞİYİ ARARKEN SİZE YARDIMCI OLACAK 3 ÖZEL İPUCU:


1. İlk başlarda bazı ipuçları karşınızdaki kişi hakkında istediklerinizi size yansıtabilir.

"Buluşma için evinize geldiğinde ya da siz ona gittiğinizde ceketin nerede olduğuna dikkat edin. "

Size geldiğinde sandalyenin üzerine mi koyuyor? İlk başlarda rahat davranmayıp garip huylarını göstermeyebilir. Gerçek şu ki rahatladıkça hareketlerini daha az kontrol edecektir.

Çoraplarını, ayakkabılarını dağınık bir şekilde çıkarıp atıyorsa dikkat edin.


2. Kimseyi değiştiremezsiniz.

"Deneyebilirsiniz ancak kimseyi değiştiremezsiniz."

Dağınıklıktan mutsuz olduğunuzu ona söyleyebilirsiniz, ancak onun değişmesini beklemeyin. Değiştirebileceğiniz şey sadece onun davranışlarına verdiğiniz tepkidir. Eğer onun sizi anlamadığını, onu değiştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bunu erken farketmiş biri olarak yollarınızı ayırabilir ya da bu şekilde hayat kurmaya karar verebilirsiniz.


3. Her insanın olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Bay doğrunun 'pasaklı' olduğunu düşündüğünüzü fark edebilirsiniz.

"Onu öptüğünüzde prense dönüşmesini beklemeyin."

Diğer 'pasaklı olmayan' adaylar gözden geçirebilirsiniz. Belki onun bu yönünü gözardı ederek, doğallığına ya da esnek bir insan olmasına değer verebilirsiniz. Belik bu özellik sizin telaş, heyecan gibi karakter özelliklerinizi dengeleyici olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>