>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeğin de "çıtırı" olur!...

Şimdiye kadar genç bir sevgiliniz olmadıysa, bu satırlara dikkat. Nasıl tanışacaksınız? Nerede bulacaksınız? İşte çıtır erkek sevgili bulma rehberi…
 
   
 
 
     
Erkekler kendilerinden küçük kızlarla çıkmaya bayılır. Çıtır kızları kollarına takan olgun erkekler, tasasız ilişkilerle epey vakit geçirirler. Peki kadınlar neden aynı şansa sahip olmasın?

Kadınların da gülüp neşelenmeye, gençliğini yeni baştan yaşamaya ihtiyacı var. Genç sevgililerle gezmek, dans edip şarkılar söylemek onların da hakkı... Şimdiye kadar genç bir sevgiliniz olmadıysa, bu satırlara dikkat.

Nasıl tanışacaksınız?

İnternetten arkadaş edinme sitelerini kullanabilirsiniz mesela. Zira oradakilerin çoğu 20-30 yaş civarında. Ama dikkat edinher önünüze gelenle de tanışmayın emin olmadıkça. Barlar da "çıtır"larla tanışmak için uygun mekanlar. Gidin beğendiğiniz birine uyduruktan bir soru sorun. Konuşmanın devamı gelir nasılsa. Eğer şanslıysanız, arama çalışmalarına ihtiyacınız yok. Arkadaş çevrenizde vardır belki de, kendiliğinden tanışırsınız. Eskiden yaptığınız gibi, "Yaşı benden küçük..." deyip itmezsiniz herhalde.

Yepyeni bir tarz

Hayatınıza bir "çıtır" neler getirir anlatmakla bitmez. Bir kere genç olduğu için yaşanmışlık, yıpranmışlık yoktur ruhunda. Her şeye, aşka, size ve tabii hayata taze bakar. Enerjisi sınırsızdır; her aradığınızda buluşacak enerjiye sahiptir. Günlerce uykusuz kalıp, sabahlara kadar gezip eğlenebilir. Yaşınıza uygun erkekler gibi, bir gece dışarı çıkınca, ertesi gün turşu gibi yatmaz.

Enerji kaynağı gençler

Neşelidir, akıllıdır, zekidir, romantiktir. Hayatından henüz çok kadın geçmediği için sizi çok önemser, aşkınıza ve size değer verir. Eksisinden daha çok gülersiniz. 20'li yaşlarınız sanki geri gelmiştir. Birbirinize başkalarının asla anlayamayacağı komik, saçma isimler takar, her dakika gülecek bir şey bulursunuz. Geceler boyu uykusuz gezip, sabahları işe gittiğiniz halde, hala enerji dolu olduğunuzu fark edersiniz. İşte her şey size harika görünür, kimse sizi kızdıramaz, yaratıcılığınız, performansınız aniden şaşırtıcı derecede artar.

Gençlik aşısı

Spora başlarsınız yeni baştan. Hızla kilo vermeye başlarsınız. Acı çekmeden mutlu mutlu kilolar verirsiniz.

Sporla hayatınızda yeni bir sayfa açılmışken, NBA'deki basket takımlarının adlarını ve oyuncularını da mecburen öğrenmek zorunda kalır, belki futbola yeni baştan merak sararsınız.

Hayatınıza giren cinsellikteki yeni boyutu hatırlatmaya gerek bile yok. O yaşlarda performans süper olmayacak da hangi yaşta olacak?
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>