>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeğin En Önemli 3 Anı!

İşte erkeklerin en kritik üç önemli anı...
 
   
 
 
     

İYİ BİR ARKADAŞI EVLENİNCE

Yakın bir arkadaşınız evlendiğinde siz ne kadar sevinirseniz erkek arkadaşınız da bir o kadar paniklemeye başlar. Psikolog Profesör Glenn Good "Arkadaşları evlenmeye başlayınca erkek, hayatının ve arkadaşlarının değişmesiyle ilgili olarak kaygı duyar" diyor. Bağımsızlığını hissetmeye çalışacak ve bunu güvence altına alma ihtiyacı duyacaktır, o yüzden erkek erkeğe daha çok gece düzenlerse panik olmamaya çalışın.

İLK GERÇEK İŞİNE BAŞLAYINCA

Bir erkeğin kariyer başlangıcı çok stresli olabilir. İlk iş deneyiminin ilk günlerinde erkek sudan çıkmış balığa döner. Size agresif davranabilir. Aklında hep işteki dakikaları olduğu için bu cinsel performansına bile yansıyabilir. Sakin ve sabırlı olun sonra bu ortama alışacak ve eski erkeğiniz geri gelecektir.

İLK BAŞARISIZLIĞINI YAŞAYINCA

Bir erkek iş ya da özel hangi alanda başarısız olursa olsun dünyanın sonu gelmiş gibi hissedecektir. Küçük yaşlardan itibaren erkeklere bir işi yüzüne gözüne bulaştırmanın yasak olduğu söyleniyor. Bir erkek hata yaptığında sık sık bunu içselleştirir. Bu gibi durumlar erkek arkadaşınıza onun yanında olduğunuzu göstermeniz için büyük bir fırsat. Sizin desteğinizi almak onu güçlendirecek ve ilişkiniz olumlu bir boyut kazanacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>