>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklere Göre Aldatma Nedenleri

Erkeklerin cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorlandığı bilinir. En azından kadınlar böyle düşünür. Ama bunun gerekçeleri nedir?
 
   
 
 
     

O ORADAYDI…

Bazı erkekler için bugün ve burada olayı çok önemli. Erkeklerin çoğu ne yazık ki kararı hızlı ve ani verip, yaptıklarının sonucunu düşünemiyor. Yaşandı, bitti psikolojisi çok yaygın ama ne kadar geçici bir duygu olsa da sonuçta yanlış adım atılıyor. Tesadüfen ayaklarına gelen bir şansı hiç bir erkek reddetmez. Kadın avına çıkmış olmasa da, seksi bir teklife kimse hayır demez.

SARHOŞTUM


Erkeklerin aldatma sebepleri arasında alkolün rolü hiç de küçümsenecek gibi değil. “Aldatmayı asla düşünmüyordum ama arkadaşlarımla bir partiye katıldığımda bardaki kızlardan biri bana kafayı takmıştı. Onu geri çevirmedim ama eğer sarhoş olmasaydım bunların hiçbiri olmayacaktı. Bir kere hata yaptım ama bu hatayı tekrarlamak istemiyorum".

NASIL OLSA BİTECEKTİ…

Bazı erkekler için aldatma ilişkinin iyi gitmediğinin işareti. “Kız arkadaşımı aldattım mı? Demek ki onu gerçekten sevmiyorum ve hemen o ilişkiyi noktalıyorum.”

ALDATMAK MI, ÇOK DOĞAL…


Bazı erkekler aldatmayı çok doğal karşılıyorlar. “Erkeklerin cinsel açıdan değişik tecrübeler yaşamaya ihtiyaçları var. Bundan dpğal bir şey var mı?”

MACERA YAŞAMAYI SEVİYORUM...

Yalanlar, gizli buluşmalar, gün ortasında hızlı seks kaçamağı... Bu tür olayların bambaşka bir heyecanı var ve bu heyecan yasak aşklara özgü. Yasak aşk yaşayan erkeklerin çoğu inanılmaz, başka bir olayda asla bulunmayan bir duygudan bahsediyorlar. “İlk adım atıldıktan sonra, arkası kendiliğinden gelir ve ilişkini mahvetmeden duramazsın.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>