>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

Erkekler bu kadın tiplerinden nefret ediyor!...
 
   
 
 
     

ÇOK KONUŞAN KADINLAR:

Anlattıkları ile evrenin sırrını veriyor olsa da erkeklerin birlikte olmaktan nefret ettikleri kadın tipleri listesinde çok konuşan kadınlar ilk sıradadır. Hele de aynı ses tonu ile her olayı, tüm detaylarıyla, bitmez tükenmez bir uzunlukta anlatıyorlarsa… Aslında bu kadınlar sadece erkekleri değil tüm sosyal hayatlarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler.

ÇÖZÜM:

Bu kadınlar kendilerini ve yaşadıklarını herkesin merakla dinlemek istediğini varsayar ve kimseyi konuşturmazlar. Oysaki insanları çekici kılan konuşmak değil dinlemek, anlatmak değil anlattırmaktır.

ÇOCUK KADINLAR:

Ne kadar sevimli özelliklere sahip olsalar da erkeklerin gözünde yer edemeyen diğer bir kadın tipi de cici- çocuk kadınlardır. Çocuk gibi konuşan, kaprisli ve fazla hareketli bu kadınlar erkekleri çekmek yerine uzaklaştırabilir. Fazla çocuksu ve şımarık tavırlar ile bir aşk ilişkisini ebeveyn çocuk ilişkisine çevirebilir ve sorumluluktan, hatta baba olmaktan bu kadar korkan erkeklerin hemen kaçmasına neden olabilirler.

ÇÖZÜM:

Sadece kadınlar değil tüm insanlar yaşlarının gerektirdiği olgunlukta ve kişiliklerini yansıtan tavırlarla etkileyicidir. Olduğundan küçük ya da olduğundan büyük tavırlar içinde olmak kişiyi çekici değil itici kılar. Eğer davranışlarınız 5 yaşında bir çocuğu andırıyorsa bunu acilen değiştirip, yaşınızın keyfini sürün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>