>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkinizi Farklı Boyutlara Taşıyabilirsiniz

Bizim yatakta bazı taleplerimiz varsa, onların da bizden birtakım beklentileri var. Neler mi?
 
   
 
 
     

Biz kadınlar birlikte olduğumuz erkeği, seks konusunda bencillikle suçlamaya pek meraklıyız. Oysa nasıl ki bizim yatakta bazı taleplerimiz varsa, onların da bizden birtakım beklentileri var. Neler mi?

DOĞAL OLUN

Erkeklerin yatakta kadınlardan ilk ricası, kendileri gibi davranmaları. Nedense çoğu kadın karakterine hiç uygun olmadığı halde seks sırasında "şu olmalıyım" psikolojisine girip kendini komik duruma düşürüyor ya da aksine isteklerini frenleyerek "terbiye sınırları içinde kalmaya" çalışıyor. Her iki durumda da yapay görünmek kaçınılmaz. Oysa erkek kısmının çok basit bir beklentisi var: Nasılsanız, öyle davranın…

ŞAŞIRTIN

Cinsel hayatın sadece yatakta geçirdiğiniz zamanla sınırlı olduğunu düşünmeniz büyük yanılgı... Çünkü erkekler gün içinde de cinselliği anımsatan, seks vaat eden küçük detaylarla şaşırtılmak istiyorlar. Kısa bir telefon konuşması, bir mesaj, küçük bir hediye ya da umulmadık bir anda seks...

KENDİNİZE GÜVENİN


Yatakta sürekli vücudunu saklamaya çalışan, durmadan şikâyet eden ve en önemlisi kendi bedenini sevmeyen bir kadının erkeklere seks sırasında ne kadar itici geldiğini tahmin bile edemezsiniz. Her kadının vücudunda aynaya bakınca beğenmediği bir yer mutlaka vardır, fakat bu rahatsızlığı yatak odasına taşımak büyük bir hata. Ayrıca size imkânsız gelse de o nefret ettiğiniz küçük göğüsleriniz ya da geniş kaçlanız partnerinizin özellikle hoşuna gidiyor bile olabilir.

SÜREKLİ SEKS DÜŞÜNDÜKLERİNİ SANMAYIN

Sevişmenin sıkça akıllarına geldiği doğru, ama bu her erkeğin potansiyel seks manyağı olduğu anlamına gelmiyor. Şunu sakın unutmayın: Ne kadar duyarsız görünürlerse görünsüler, ilişkinin her yönüne kafa yoruyorlar, şefkat ve yakınlık arıyorlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>