>

AŞK - CİNSELLİK

Kadın Dediğin Erkek Gibi Erkek Sever

Hepsi bir yana, gerçek erkekler bir yana!
 
   
 
 
     

Kadınlar gerçek erkek sever, kendine bakan, modayla haşır neşir olan erkeklerdense uzak durur.

İngiltere'de kadınların sevdiği erkek tipleri üzerine yapılan araştırma gösteriyor ki, tercih edilen erkekler, bira içen, göbekli ve traş olmakla pek ilgisi olmayanlar...

Kadınların sevmedikleri erkekler arasında havuz kenarında kokteyl içen, saçlarını fönleyen, futbolcu Ronaldo gibi tüm gün güneşlenip vücudunu yakmaya çalışan erkekler de var.

Metroseksüelliğin giderek arttığı bir dünyada yaşarken, eril dünyaların değişimine tanık olmamak elde değil. Göğsündeki kılları traş eden erkekler, alışverişe çıkıp saatlerce ne alacaklarına karar veremeyen erkekler, kozmetik malzemelerini ezbere bilen, parfümünün markasına bağımlı yaşayan erkekler...

ASLINDA HEPSİ BİR YANA, GERÇEK ERKEKLER BİR YANA!

Yapılan bir anket, kadınların kendisine özen gösteren erkeklerden çok, göbekli, bira içen ve vücudunu traş etmeyi âdet edinmemiş erkekleri beğendiklerini gösteriyor.

Manikür yapan, nemlendirici kremlerle yüzlerini parlatan, dar şortlarıyla sahillerde arz-ı endam erkeklere ilgi duymayan kadınlar, bu kategoridekiler için tamamiyle büyük hata yorumunu yapıyor.

Etiketler: kadın, Erkek, Aşk, İlişki
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>