>

AŞK - CİNSELLİK

Libido Katili

Cinsel isteksizliğinizin altında yatan gizli sebepleri ve kendinizi tekrar ateşli hissetmek için neler yapabileceğinize dair bilgiler;
 
   
 
 
     

Canınız hiç seks yapmak istemiyor hatta son günlerde aklınıza seks gelmiyorsa, libidonuz yerlerde sürünüyor demektir.

VÜCUT ÖLÇÜLERİNİZE TAKILMAYIN

Erkekler televizyonda gördükleri kusursuz vücutlu kadınları çok beğenseler de, gerçek hayatta muhteşem bir seks hayatının kusursuz vücutlarla bir ilgisi yoktur. Seks sırasında kendinizi, vücudunuzun nasıl göründüğünü düşünürken yakalarsanız hemen durun. Onun yerine vücudunuzun ne hissettiğine ve sevgilinizin size nasıl bir tutkuyla dokunduğuna odaklanmayı deneyin. Nefes alıp verişine ve vücutlarınızın birbiriyle olan uyumuna odaklanarak tutkulu bir sevişme yaşayabilirsiniz.

DÜZENLİ OLARAK EGZERSİZ YAPIN

Eğer tüm fiziksel aktivitelerinizin toplamı masa başından arabanıza, oradan da evdeki rahat koltuğunuza yürümekten ibaret ise, seks konusunda isteksiz olmanız pek de şaşırtıcı değil. Genel olarak bitkin hissetmenin haricinde kendinizi sevgilinizin kollarına atacak enerjiyi bile bulamamanıza neden olur. İster bilinen kardiyo hareketlerini uygulayın, ister öğle tatilinde ofisinizin çevresinde birkaç tur yürüyün. Hareket ederek kan akışınızı hızlandırıp enerji seviyenizi artırabileceksiniz.

HAFTA SONLARINI UYUYARAK GEÇİRMEYİN

Yatağa bir gece 23:00'te girerken ertesi gece sabaha karşı 03:00'te yatıyorsanız, vücudunuzun tüm dengesini bozabilirsiniz. Uykusuzluk problemi yaşamanın sonucunda da hormonlarınızın seviyesini düşürerek libidonuzun azalmasına yol açabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>