>

AŞK - CİNSELLİK

Sevgilinizin İletişimi

Neden bazı erkekler arar, bazıları mesaj atar, bazılarıysa e-posta gönderir? İşte tüm yöntemler ve anlamları...
 
   
 
 
     

EĞER E-POSTA GÖNDERİYORSA

Büyük ihtimalle kuvvetli bir bağ kurmaktan kaçınıyor bu yüzden de basit bir şekilde aklında olduğunu sana göstermeye çalışıyor.

E-posta, ona haber verdim, top artık onda anlamına gelir. Yani sana haber vermeyi bir zorunluluk olarak görüyor. Aranızda yoğun bir iletişim olmasını istemiyor ama belli ki seninle iletişimi kesmek de hoşuna gitmiyor.

Bu ilişkinin sana da faydası dokunabilir çünkü nerede duracağını bileceksin. Fakat bu aynı zamanda yakınlıkla ilgili yanlış bir his de yaratır. Bu yüzden onu canlı görüşmeye teşvik et, böylece yüz yüzeyken hissettiklerini daha iyi anlayacaksın.

EĞER MESAJ ATIYORSA


Belki de haber vermekten pek hoşlanmayan biridir. Mesaj göndermek e-posta yollamaktan daha zor olduğu için böyle bir zahmete girmiyordur. Bu dağarcığında birkaç kelimesi olan bir adam için en iyi yöntemdir.

İlişkin yeni başladıysa ve o sana geceleri birkaç kadeh içtikten sonra mesaj atıyorsa, bu sadece geceleri aklına geldiğini gösterir. Sen de ona gün içinde mesaj gönder. Eğer kısa sürede yanıtlamazsa, onu hayatından çıkar.

EĞER ARIYORSA


Muhtemelen kadınıyla derinden iletişime girmekten hoşlanan bir erkek. Eğer eşin seni aramayı seviyorsa ya seni düşünüyor ya da rezervasyonunu onaylamadan önce senin sesinden hoşnut olduğunu duymak istiyordur. Bu ona senin hissettiklerinle ilgili ipucu verir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>