>

AŞK - CİNSELLİK

Tavlama Rehberi

Ümitsizliğe kapılmayın, sizi mutsuz eden eski sevgilinize dönmek yerine kendinize bir şans verin…
 
   
 
 
     

Hep aynı insanlarla görüşüyor ve bu yüzden işinizin çok zor olduğunu düşünüyorsunuz. Ümitsizliğe kapılmayın, sizi mutsuz eden eski sevgilinize dönmek yerine kendinize bir şans vermeyi deneyin.

• İmza günlerini kaçırmayın. Çünkü erkekler çoğu zaman (şaşırtıcı şekilde) meraklı oldukları yazarları, kitapları ve filmleri tutkuyla takip ederler.

• Spor ayakkabılar veya benzeri sportif aksesuarlara bayılan erkeklerle tanışmak için spor malzemeleri satan mağazalara daha sık uğramanız gerektiğini belirtelim.

• Sahil yolunda pedallara deli gibi asılan sportif erkekleri görme mevsimi geldi çattı bile. Ona yetişebilmek için bir de bisiklete ihtiyacınız olacak.

• Şehirden kaçmak isteyen birçok kişinin katıldığı günübirlik trekking turları ya da hafta sonu gezi programları yeni insanlarla tanışma konusunda işe yarayabilir.

• Yeni açılan ve şu sıralar popüler olan restoranın yakışıklı erkeklerle dolup taştığını duyduysanız rezervasyon yaptırmak için acele etmenizi öneriyoruz.

DAHA UZAKTAYKEN DİKKATİNİ ÇEKME YOLLARI

• Konuşmayı başlatmak yerine zaten bir sohbetin içindeymişsiniz gibi davranın. Örneğin sinema gişesinde sıra beklerken gösterime girecek bir filmin afişini göstererek “Çok güzel bir filme benziyor, değil mi?” deyin. Bunun “Merhaba, bu sinemaya sık gelir misin?” demekten daha doğal bir soru olacağından emin olabilirsiniz.

• Ona iyice sokularak elinizdeki gazetede gördüğünüz ilginç bir haberi gösterebilirsiniz.

• Şu tamlamayı kullanın: “Sorun bende mi yoksa bu çok mu?” (Garson çok mu kaba vs.)

• Bir arkadaşınız buluşmaya geç kaldığında cep telefonunu isteyin: “Telefonumun şarjı bitti. Sizinkini kullanabilir miyim?” güzel bir başlangıç olabilir. Sonrasında da arkadaşınızı beklerken size eşlik etmesini isteyebilirsiniz.

• Bütün erkekler övgüye bayılır. Özellikle de sanatçı yönü güçlü olanlar. Eğer henüz ünlüler kervanına katılmamış bir müzisyen, ressam veya yazardan hoşlanıyorsanız, övgüye ihtiyacı olabileceğini unutmayın. O muhteşem görünüşlü yakışıklıya yaptığı işi çok beğendiğinizi ve hayranı olduğunuzu söyleyebilirsiniz.

Bakışlarını üzerinizde yakalayıp gülümsemenizin yeterli olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekler genellikle gülümsemeyi flörtleşme olarak değil, arkadaşça görüyorlar. Yapılan bir araştırma, sanılanın aksine insanların karşı cinsten birinin kendileriyle ilgilenip ilgilenmediğini yüzde 70 oranında anlayamadığını gösteriyor. Bunun en büyük sebebi sizinle ilgilenen kişinin bunu gizlemeye çalışması olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>