>

AŞK - CİNSELLİK

Tipiniz kişiliğinizi ele veriyor...

Vücut yapısı kişilik özellikleri hakkında önemli ipuçları veriyor... İşte beden dili uzmanlarına göre tipler ve kişilik özellikleri...
 
   
 
 
     

Beden dili uzmanları vücut yapısının kişinin özellikleri hakkında ipuçları verdiğini belirtti. Yapılan araştırmalarla 4 gruba ayrılan vücut tiplerine göre huyunuz suyunuz, iyi mi kötü mü olduğunuz bile tespit edilmiş. İşte tipler ve kişilik özellikleri...

UZUN BOYLU SALLAPATİ YAPI

Bu tipler aceleye gelmezler. İyi huyludurlar. Asabi olmakla beraber kontrollerini kaybedip kendilerini unutmaları seyrek görülür. Cesur ve metindirler. Hayatın darbesine gülümseyerek tahammül ederler. Onların iyi huylarından, sabır ve tahammüllerine ilave olarak bu tipler iyi niyetlerini çatık ve kaba bir maske altında saklayabilirler.

KISA GÖVDELİ, UZUN BACAKLILAR

Bellerinden yukarısı pek kısa, bacakları ise iyice uzun olan tipler görünüş ve hareket tarzı itibariyle beceriksiz bir tayı andırılar. Havaidirler. Yaşamaktan memnundurlar ve günleri -tabir, caizse- zıplaya sıçraya geçirmek idealleridir. Hayatları muntazam değildir, zira daima bir şeyler yapmak istedikleri için muntazam bir gidişattan nefret ederler.

KISA VE TIKNAZ YAPI

Ufak tefek insanlar gayet sakin ve şendirler. Herhangi bir toplulukta etrafa hayat saçarlar. Ama pek fazla alaka gördüler mi şımarmaları mümkündür. Çabuk öfkelenir ve aksileşirler. Kızdıkları zaman bağırır çağırır, kalp kırıcı sözler söylerler. Ama bu, kendilerini unuttukları içindir. Aslında iyi kalpli ve iyi huyludurlar. Kalp kırmak istemedikleri için yaptıklarına pişman olurlar, kin tutmazlar.

UZUN GÖVDELİ, KISA BACAKLILAR

İyi bir aile kurarlar. Mizah tarafları pek kuvvetlidir. Azim ve iradeleri sonsuzdur. Dünyanın sorunlarını yenmek onlara sadece kendi zeka ve kabiliyetleri için bir deneme olarak kabul etmek isterler. Yenilseler bile boyun eğmezler. Er geç yine bellerini doğrultur ve kendilerini yeneni mutlaka yenerler. İnsanlarla iyi geçinirler ama alıştıkları çevreleri ve eski arkadaşlarını yenilere tercih ederler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>