>

AŞK - CİNSELLİK

Yatak zevkinin anahtarı sizde!...

Yoksa seks sizin için artık bir ‘görev’den mi ibaret? O halde çareyi ne akrobatik hareketlerde ne de seks oyuncaklarında arayın... İşte püf noktaları...
 
   
 
 
     
İlişkide ‘cicim ayları’ geçtikten sonra, cinsel heyecan da yatışma eğilimi gösterir. Beş dakikalık ‘mecburi’ bir ön sevişme, ardından heyecansız, sadece orgazm amaçlı bir yatak seansı; hepsi bu. Peki nasıl yakalayabilirsiniz o eski heyecanlı geceleri, tükenmek bilmeyen zevk dakikalarını? Mükemmel geceye doğru.

İLK GECE, SADECE BİRBİRİNİZİ OKŞAYACAKSINIZ.

Ama bu kadar basit değil. Bunu hem çırılçıplak yapacak hem de cinsel organlara ve çevresine kesinlikle dokunmayacaksınız. Amaç, partnerinizin erojen bölgelerinin bir haritasını çıkarmak; bir tür ileriye dönük yatırım yapmak. Okşama seansını onar dakikalık sıralara bindirmek en iyisi. Okşama işini dayanamaz hale gelmeden kesmek ve iyi geceler dileyip uykuya dalmak zorundasınız. Ellerinize hâkim olun, mastürbasyon da yasak!

İKİNCİ GECEYİ BİRBİRİNİZE MASAJ YAPARAK GEÇİRECEKSİNİZ.

Kurallar yine aynı, yasaklı bölgelere yaklaşmak yok. Tabi yine cinsel ilişki de yasak. Ama bu yasaklar masajı erotik kılmamak için mazeret değil. Yine ilk gecedeki gibi, kendinizi tutamaz hale gelmeden hemen önce bırakın.

ÜÇÜNCÜ GECENİN OYUNU, CİNSEL FANTEZİLERİNİZİ BİRBİRİNİZE ANLATMAK.

Buradaki kuralımızsa hiçbir şeyi gizlememek. Sizi en çok uyaran, en gizli fantezilerinizi bile partnerinize aktarmalısınız. Asla, hiçbir şeyi saklamayın.

DÖRDÜNCÜ GECENİN OYUNU SORU-CEVAP.

Birbirinize sorular soracak, bu sorulara kesinlikle doğru yanıtlar vereceksiniz. Mesela “Göbeğim hakkında ne düşünüyorsun?” ya da “Sence göğüslerim çok mu büyük?” gibi sorularla başlayabilirsiniz.

BEŞİNCİ GECE İYİCE HAVAYA GİRDİNİZ DEĞİL Mİ? AMA OYUNBOZANLIK YOK, BAŞLADIĞINIZ ŞEYİ BİTİRMEK ZORUNDASINIZ.

Bu gece, eşlerden biri soyunacak ve diğeri onu okşayacak. Yalnız dokunurken eşinizin dokunmanızı istediği yerlere değil, ancak yakınlarına dokunmalısınız. Bir yandan da birbirinize yapmak istediklerinizi söyleyeceksiniz. Burada esas olay, fantezileri iyice kurcalamak. Tabii birbirinize yapmak istedikleriniz arasında, “Göbeğini eritmeni istiyorum” ya da “Ben televizyonda maç seyrederken önümden geçmemeni istiyorum” gibi ifadeler kullanmamalısınız.

GELELİM ALTINCI GECEYE…

Cinsellikle ilgili tüm duyularınız son derece keskin, içinizde biriktirdiğiniz haz duygusu artık bir patlamayla ortaya çıkmak üzere. Bir gece daha sabretmek zorundasınız; boşuna dememişler ‘sabrın sonu selamettir’ diye. Sabrınızın karşılığını ertesi akşam alacaksınız. Bu geceyi biraz jimnastik yaparak geçireceksiniz. Ertesi gün için düşündüğünüz çeşitli pozisyonları deneyin. Yalnız giysileriniz üzerinizde olsun ki bir kaza meydana gelmesin!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>