>

MODA - STİL

Sana Dün Tepeden Baktım Ey Aziz İstanbul

Hisar’dan Kızkulesi’ne Galata’dan Kuledibi’ne kadar İstanbul’u simgeleyen tarihi ikonlar, Favori’nin usta tasarımcıları ellerinde hayat buluyor.
 
   
 
 
     

İstanbul'un Galata semtinde bulunan ve şehrin en önemli sembollerinden biri olan tarihi Galata Kulesi, Favorim İstanbul koleksiyonun en önemli parçaları arasında yer alıyor. Anadolu ve Rumeli Hisarını simgeleyen yüzükler ise kırmızı, yeşil ve beyaz altından oluşuyor. Güzel bir kızın öyküsünün anlatıldığı ve İstanbul’un sembollerinden biri olan Kızkulesi de Favori’nin tasarımcıları tarafından yüzüğe işleniyor. Yine İstanbul’un vazgeçilmez yerlerinden biri olan Kuledibi de kolye ucuyla beğeni topluyor.

Takı sektörünün lider markası Favori, İstanbul’un büyülü güzelliği ve zengin tarihi simgeleri üzerinde taşımak isteyenleri, en yakın mağazalarına bekliyor.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. Tüm ürünler, AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılıyor.

Favori’nin, Türkiye çapındaki 100 mağazasında tüketicilerin beğenisine sunulan ürünlerini incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>