>

BURÇLAR

2017 Yılında Burçlar

2017 özgünlükler yılı...
 
   
 
 
     

KOÇ: Zorlu geçen bir yılın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yüksek öğrenim ve eğitsel konular gündeminizde yer alabilir. Yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir veya bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Meslek hayatınızda yeni bir alana yönelebilir, başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. Kırgınlıkları, olumsuzlukları arkanızda bırakıyor ve istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Sağlık: 2017, genel anlamda sağlığınız için oldukça iyi etkilere sahip. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga, meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık söz konusu ise, bu aylarda dikkatli olmalı, mutlaka uzman bir doktora giderek ihmalkar hareket etmemelisiniz.

Aşk: Yılın ilk yarısında aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu... Geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi, yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise, aşırı şüphe, kıskançlık ve inat duygusunu kontrol altına almalı ve ilişkisini güçlendirme çabası içinde olmalı... Yılın ikinci yarısında ise, sorunlu bir evliliğe ya da uzun süredir devam eden, yorucu ve tek taraflı fedakarlığa dayanan ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması söz konusu. Yılın ikinci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım, sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecek. Hayalini kurduğunuz evi bu sene içinde alabilirsiniz.

Eğitim: Eğitimle ilgili konularda görev alan Koç burçları için oldukça şanslı etkilerle dolu bir yıl. Eğitim hayatı devam eden öğrenci Koç burçlarında ise, yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu. Öğrenme gücünüz ve konsantrasyonunuz oldukça yüksek. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın yeter, gerisi kendiliğinden gelecektir.

BOĞA: 2017 sizin için, 2015 yılından bu yana, başlattığınız, yarım kalan ya da engellendiğiniz her işi tamamlayacağınız, ilerlemeler kaydederek istikrarı yakalayacağınız ve enerji ile dolu bir yıl olacak. Yılın ilk iki ayı, zorluklar ve ekstra mücadele gerektiren durumlar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Finansal konularda iş birlikleri, ortaklıklar, yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler, meslek hayatınızda hayallerinizi gerçeğe çevirebilecek güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. Yılın ilk yarısında iş hayatınızda temponuz artacak. Bu dönem iş birliklerine açık olmalı ve hiçbir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Yılın ilk iki ayı sağlığınıza dikkat etmelisiniz bağışıklık sisteminizin zayıf düşeceği enerjiler söz konusu. Spor yapmaya başlamalı ve kendi değerinizin farkına sağlığınızı kaybetmeden varmalısınız.

Aşk: Bekar Boğa’lar yılın ilk yarısı size aşkı öğretecek özel insanla bir araya gelebilir ve aşk dolu bir beraberliğe merhaba diyebilir. Evli Boğa’lar ise, eşleriyle ilişkilerinde aşk, güven ve sevginin gücüyle birbirlerine daha yakın hale gelirken maddi, manevi güçlenmeyi de beraberinde getirecek.

Kariyer: Yaptığınız işte itibarınız da, kazançlarınız da her geçen gün daha da artacak. Yeni fikir ve oluşumları akıllıca değerlendirmeli, şansınızı başarıya çevirmek için cesaretinizi ve bilginizi konuşturmalısınız. Mali konularda geçen yılın ardından birikimler yaparak refah düzeyinizi artıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Eğitim: Yılın ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanla karşılaşabilirsiniz, hızlı düşünüp hızlı kararlar vermelisiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa başvurularınızı yapmakta tereddüt etmemelisiniz.

İKİZLER: Geçmişin gölgesini geçtiğimiz yılla birlikte arkanızda bırakıp yenileneceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Kendinizle yaptığınız yüzleşmeler sonucunda, iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek, çıkar amaçlı ilişkilerden uzaklaşacak, hayatınıza yeni bir yön verebileceksiniz.

Sağlık: Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa şifa sizinle olacak... Yılın ilk üç ayı üst solunum yolları ile ilgili sorunları olan İkizler burçları, bu süreç içinde tıbbi yardım aldığı takdirde yılın ikinci yarısını sağlıkla karşılayabilecek.

Aşk: Yılın ilk yarısı aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Aynı anda birden fazla kişinin duygusal yakınlığı doğru seçim yapmanıza engel olabilir. Sizlere tavsiyem; acele kararlar vermemeli, duygularınızın net olduğundan emin olmalısınız. Mart ayı ile birlikte kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yönlendirecek. Mayıs ayından itibaren evliliğe giden yolda ilk adımı atacağınız konular deneyimleyebilirsiniz. Evli İkizler için ise, yılın ilk 4 ayı zorlayıcı enerjiler söz konusu olsa da dengeler yerli yerine oturmaya başlıyor.

Kariyer: Yılın ilk yarısı enerjinizi tam anlamı ile işinize vermeli ve mücadele etmekten korkmadan hareket etmelisiniz. Mali konularda yılın ilk yarısı sizler için çok olumlu... Özellikle kısa süre içinde değerine değer katacak yatırımları yıl içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim: Yılın ilk üç ayı, tüm dikkatinizi eğitiminize verip amaçlarınızı belirlediğiniz takdirde başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok. Yılın ikinci yarısında ise, ailevi sorunların içinde yer alıp derslerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Önceliğinizi eğitim hayatına vererek hareket etmelisiniz.

YENGEÇ: Şikayetçi olduğunuz her konuda mücadele etmeli, kararlar almalı yaşam merkezinizi sevgi saygı ve size değer veren kişilerle doldurmayı tercih etmelisiniz. Gökyüzü sizi son yıllarda oldukça yoğun bir dizi sınavdan geçirdi. Şimdi ise, yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yaşama yansıtma süreciniz başlıyor. Bu sürecin farkındalığı iş hayatınızda da, aile hayatınızda da sizin kararlarınız ile betimlenecek.

Sağlık: Yılın ilk üç ayı hava yolu ile bulaşan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle; kulaklarınızla ilgili işitme veya ağrı gibi konular söz konusu olabilir. Bunun dışında, ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri ve düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız.

Aşk: Kararlı ve sahiplenici bir tutum içinde olabildiğiniz takdirde aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı enerjiler söz konusu... Bekar Yengeç burçları, aşklarını evlilikle taçlandırabilir.

Kariyer: Yaratıcı ve olumlu enerjinizi toplayıp iş hayatınıza yansıtmayı başardığınız anda yeni imkanlar elde etme şansına sahipsiniz. Finansal konularda bilinçli iş birlikleri ve doğru kararlar kazancınızı da arttıracak. Yılın ikinci yarısında mali gelirlerinizde ortak işlerle karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim: Bu yıl eğitim alanındaki tüm öğrencilerin ve bu sektörde görev alan Yengeç burçlarının zamanı doğru değerlendirmeleri, amaçlarına hızla ulaşmalarını sağlayacak etkilere sahip.

ASLAN: Yılın ilk aylarında ailenizle sorunlar yaşayabilir, fikir ayrılıkları, endişe ve aile büyüklerinin sağlık sorunları ile ilgili olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl, iş hayatınızdaki maddi, manevi konularda duygularınız ile aklınız arasında uyum kurmayı başarmanız gereken bir yıl. Karanlıklar aydınlığa erişirken olumsuzlukları arkanızda bırakabilecek cesareti gösterebilmelisiniz.

Sağlık: Bu yıl stres ve yorgunluğa bağlı olarak kalp sağlığınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Eklemler ve omurilik bölgenizin fazlasıyla hassasiyet taşıdığı bir yıldasınız.

Aşk: Aşk hayatınızda, sevgi üzerine kurulu kalıcı beraberliklere imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızdaki huzur ve uyum, sizleri yaşamın her alanında başarılı ve istikrarlı kılacak.

Kariyer: Yılın ilk altı ayında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olacak. Rakiplerinizden gelecek hamleler ve engeller zorlanmanıza sebep olabilir ve bu olaylar sizi kendi işinizi kurmaya yönlendirebilir.

Eğitim: Yılın ilk yarısında eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenciler için mücadele gerektiren şartlar söz konusu olabilir. Yurt dışında okuma fırsatı, kurs ve burs imkanı elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu.

BAŞAK: Zorluktan kolaylığa, belirsizlikten netliğe erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızda ise, eş ya da sevgilinizle olan ilişkinizde önemli gelişmeler, bitişler veya başlangıçlar yaşanabilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket edebilmeli, kızgınlığın sevgiyi gölgelemesine izin vermemelisiniz. Tutumunuz, kalbinizin verdiği mesajları dinleyerek şekillendiğinde doğru kararlar alabileceksiniz.

Sağlık: Yılın ilk yarısı mide, bağırsak ve diş sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

Aşk: Evliliğinde sorun yaşayan Başak burçları yılın ilk üç ayında; “Sorunlarını çözüme kavuşturmak mı yoksa birbirinizin üzerinde hakimiyet kurmak için çözümsüzlüğe esir olmak mı?” gibi soruların kararını vermeli ve davranışlarını bu doğrultuda ortaya koyarak yanlışların önüne geçmeli...

Kariyer: Yılın ilk yarısı yeni bir işe girebilir, iş birlikleri ve ortaklıklar ile güçlenebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, doğru yerde, doğru zamanda büyük kazanç elde edebilirsiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenci olan Başak burçları, istikrarı yakalayabilmek için başarılı olacaklarına her şeyden önce kendileri inanmalı...

TERAZİ:
2017 maddi manevi iyileşme toparlanma ve başarı yılı sizler için. Maddi, manevi olumlu yönde gelişmeler ile güçleneceksiniz. Zamanı doğru değerlendirmeli, istemeyi bilmeli küçük olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz.

Sağlık: Yılın ilk yarısı kulak sağlığınız ve böbrekler ile ilgili konularda sorunlar yaşamanız olası...

Aşk: Bu yıl aşk, anlamını da özelliklerini de bambaşka bir noktada yaşatabilir size... Kalıcı beraberliklere adım atacağınız enerjiler söz konusu. Evli Terazi burçları içinse güven tazeleyecek enerjiler söz konusu.

Kariyer: Bu yıl başkalarından kaynaklanan hatalar yüzünden maddi zorluklar ve hukuki sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız her işinizin doğruluğunun sağlamasını yapmalısınız. Yılın dördüncü ayına kadar yeni bir işe yönelmek için acele karar vermemeli anlık kararların size zarar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olanlar ve öğrenci Terazi burçları kendilerine yöneltilen eleştirileri ve sizi başkaları ile kıyaslayanları bir yana bırakarak kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

AKREP: Cezaevinden hürriyetinize kavuştuğunuz, karanlıktan ışığın aydınlığına kavuşacağınız, hayatın her safhasında sınandığınız, aklınızdan dahi geçmeyen ne varsa yaşadığınız, her şeyi yavaş yavaş ardınızda bırakmaya başladığınız bir yıl 2017. İş ve aile hayatınızda şifreniz kararlılık. İş hayatınızda yeni bir iş imkanı elde edebilir zararlı ortaklıkları sonlandırabilirsiniz.

Sağlık: Yılın ilk ayları akciğer ve üst solunum yollarınız ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir, dikkatli olmalısınız.

Aşk: Evli ve uzun süredir ilişkilerinde sorun yaşayan Akrep burçları ilişkilerini karşılıklı kararlar ile sonlandırabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrep burçlarının ise, Mayıs ayından itibaren kalbinizde aşk yer almaya başlıyor.

Kariyer: İş hayatınızda yurt dışı ile ilgili konularda engeller ve baskılar söz konusu ise, yılın ilk üç ayı bunları kaldırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıya olacağınızı belirtmeliyiz. Güçleniyor, düştüğünüz yerden kalkıp iş hayatınıza istikrar getirmeye başlıyorsunuz. Yıl boyunca finansal konularda, aile ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız ve aile içinde ortak işlerden, alacak vereceklerden uzak durmalı, duygularınızla değil akılcı yaklaşımlar ile karar almalısınız.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ve öğrenci Akrep burçları için son derece yüksek enerjiler söz konusu. Kendinize hedefler koyun ve ilerleyin.

YAY: Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek. Yıkıldığınız, kırıldığınız yerden yeniden yapılanacağınız, iş hayatınıza farklı bir yön kazandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Maddi manevi elinizden kaçan, engellendiğiniz, değerlendiremediğiniz pek çok konu yıl boyunca gündeminize gelecek ve sizin çabalarınız ile yeniden şekillenerek sizlere olumlu enerjiler olarak geri dönecek. Tekrarlardan ve kendinizi baskılamaktan vazgeçmeniz gereken bir yıl olacak.

Sağlık: Özellikle yılın ilk ayları alt batın ile ilgili iltihaplanmaları önemle dikkate almalısınız.

Aşk: Yılın ilk aylarından itibaren özel hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan, dağılan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile şifalanıyor. Ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler hayatınıza yön verecek.

Kariyer: Bu yıl kendi işinizi kurabilir, finansal konularda karlı ortaklıklar ile farklı alanlarda da söz sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa 2017’yi iyi değerlendirmeniz gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ya da öğrenci Yay burçları başkalarının baskısı ile değil kendi istekleri ile tercih yapmayı başardığı anda şeytanın bacağını kıracak ve istediği noktaya gelebilecek.

OĞLAK: Tepeden tırnağa kadar öğrendiklerinizi hayatınıza yansıtacağınız, arınma, uyanış ve sevginin önemini daha derinden anlayacağınız bir yıl olacak. Yönetici gezegeniniz Satürn, 2.5 yıl seyrine devam edeceği burcunuzda transite başlıyor. Hatalarınızdan, acılarınızdan dersler çıkartıp olgunluğa erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kutsal değerlerinizin yeniden yapılanacağı, iyi ve kötüyü birbirinden ayırt etmeyi başarıp ruhunuzdaki olumsuzlukları alt edeceğiniz bir yıldasınız. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırma fırsatını iyi değerlendirmeli, gerçekçi davranarak hayatınızı yoran kişiler ile bağlarınızı koparabilme cesaretini gösterebilmelisiniz.

Sağlık: Yılı boğaz ağrıları ve eklem sorunları ile karşılayabilir alerjiye bağlı stresler yaşayabilirsiniz.

Aşk: Aşk sizleri tepeden tırnağa şifalandıracak. Hayatı sevmeye ve yaralanmış yüreğinizi esaretten kurtarmaya başlayabileceksiniz. Bekar Oğlak burçları bu yıl evlilik kararı alabilirler.

Kariyer: Kariyer hayatınızda kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Kaybettiğiniz azminizi yeniden kazarak meslek hayatınızda başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe olan veya öğrenci Oğlak burçları, “Sorunlar aşılmak içindir, teslim olmak için değil.” düşüncesini benimseyerek hareket ettikleri takdirde her şeyin kendi lehine geliştiğini görecekler.

KOVA: Yılın ilk üç ayında yakınlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşayabilir, özellikle merhamet duygunuzdan dolayı zorlanabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerin sizi kendi çıkarları için yarı yolda bırakmalarından dolayı üzülebilirsiniz. Sizlere önerim; bunu bir ders olarak görmeyi denemeniz ve sizi hak etmeyen kişiler ile ilişkilerinizi yeniden yapılandırarak kendi doğrularınızdan uzaklaştıracak kişiler ile yollarınızı ayırmanız yönünde olacak. Yeni insanlar tanımanın, yerinde saydığınız konulardan uzaklaşıp başka pencerelere bakmanızı sağlayarak başarıya erişmenize katkıda bulunacağının farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise yılın ilk iki ayı acele kararlar almamalı, tek taraflı fedakarlıklardan da uzak durmalısınız. Bu yıl, aşk, güven ve emek dolu ilişkiler, kırıldığı yerden iyileşmeler yaşayacak.

Sağlık: Boyun ve eklem ağrılarını önemsemelisiniz.

Aşk: Yılın ilk üç ayı yeni bir ilişkiye başlamak için çok fazla acele etmemelisiniz. Önceliklerinizi farklılaştıracak o özel insan, Mart ayından itibaren karşınıza çıkıp sizi aşkın derinliğine çekecek.

Kariyer: Yılın ilk aylarında hukuki sorunlar yaşayabilir, başkalarından kaynaklı maddi ve manevi zararlar deneyimleyebilirsiniz. Sözde arkadaşlar yüzünden, risk almaktan, bilmediğiniz sektörlere yatırım yapmaktan ve ortak olmaktan yıl boyu uzak durmalısınız.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olan veya öğrenci Kova burçlarının başarısı emekleriyle şekillenecek.

BALIK: Bu yıl mücadele ve çalışma, sizlere başarıyı getirecek enerjileri hakim kılmakta. Her alanda sorumluluk almalı, kararlı olmalı ve bilginizi, hayat görüşünüzü genişletecek her türlü aktivitenin içinde yer almaya çalışmalısınız. Ailevi ilişkilerinizde duyarlı olmakla birlikte kendinizi kurban edip kişiliğinizi erozyona uğratacak hiçbir suistimale müsaade etmemelisiniz. Dünyanın bencillerin etrafında dönmediğinin farkına varmalı ve size değer katacak kişiler ile yol almaya çabalamalısınız.

Sağlık: Yılın ilk günlerinden itibaren sağlıklı yaşam adına spora başlayabilir, zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Aşk: Gökyüzü bu yıl aşkta heyecan verici ve kalıcı beraberlikleri müjdeliyor size... Yeter ki, güven duygunuzu geliştirip acele kararlar almamaya özen gösterin.

Kariyer: Yılın ilk yarısında, başlangıçları ertelemediğiniz takdirde iş hayatınızda başarı ve kazanç söz konusu..

Eğitim: Eğitim sektöründe yer alan veya öğrenci Balık burçları çabalamadan ve dikkatlerini eğitsel konulara vermeden başarı çıtalarını yükseltemeyeceklerinin farkına varmalı...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>