>

BURÇLAR

Yaz Aşkınız Burcunuza Uygun Olsun!

Yaz aşkınızı burcunuza göre seçmeye ne dersiniz? İşte tüm burçların yaz aşkı haritası...
 
   
 
 
     

KOÇ

İlişkilerde dürüst ve doğrudan bir tavrınız var. Birini beğendiğinizde aceleci davranıyor, dikkatini çekmek için her türlü numarayı yapıyorsunuz. Karşı tarafı en çok çeken yanınız net, dobra tavrınız. Anlattığınız komik hikayelerle, Aslan ve Kova burçları ile çılgın ve enerjik aşklar yaşar, uzun dönemli beraberliklerde Terazi’nin hoşgörüsünü ararsınız.

BOĞA

Sakin, huzurlu, güven dolu beraberlikleri Oğlak ve Başak ile yakalamanız mümkün. Birlikte yapacak çok şeyiniz olabilir; yemek kursları, güzel sanatlar... Ancak gemiler sakin limanlarda beklemek için yaratılmamıştır. Akrep size fırtınalı bir beraberlik sunuyor. Tutku, ihtiras ve cinsellik aslında size iyi geliyor.

İKİZLER

İletişimin zayıf olduğu bir ilişkiyi asla düşünemiyorsunuz. Siz sevdiğiniz ile mutlaka konuşacak ve yazışacaksınız. Sadece göz zevkinize değil, aklınıza da hitap eden ilişkiler sizi çekiyor. Güzel ve uyumlu Terazi ile sosyalliğin bol olduğu bir ilişki yaşamanız keyifli olur. Yine sizi tamamlayan Yay Burcu’dur. Özgür, eğlenceli ve değişken ilişki yapısı ile uzun zaman birlikte olmanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ

Şefkat ve sevgi dolu bir aşıksınız. Duygusal olarak tatmin olmak, karşı taraftan ilgi görmek sizin için çok önemli. Balık burçları ile romantik aşklar yaşamanız mümkün. Yine de sizi tamamlayan, mantık ve gerçekler temasını sağlayacak olan burç Oğlak’tır. Onun güvenli kollarında kendinizi çocuk gibi hissedeceksiniz.

ASLAN

Herkesle flört eder bir haliniz var. Sizin için aşk eğlence, keyifli partiler ve parıltılı geceler demek. Sevdiğinizin yollarına güller döküp, şampanyalar patlatabilirsiniz. Aşkı bir oyun olarak gördüğünüz için Yay’lar ile hoş ve eğlenceli birliktelikler yaşayabilirsiniz. Yine de Kova burcunun asiliği, entellektüel zekası size uygundur.

BAŞAK

İlişkilerde de mükemmeliği arıyorsunuz. Bu yüzden hep Oğlak ve Boğa’lara gidiyor aklınız. Evet, aynı enerji içinde olduğunuzdan birbirinizi anlamanız kolaydır. Balık burcu ile sürdürülecek güzel ve birbirini tamamlayan bir ilişki kontrolcülüğünüzü bırakıp rahatlamanızı sağlayabilir.

TERAZİ


Kova burçları ile entellektüel düzeyde harika bir ilişki yaşayabilirsiniz. Filmlere gidip sabaha kadar yapılacak yorumlar, fikir alışverişleri kadar Kova’nın radikal olması da hoşunuza gider. Diğer taraftan Koç burcunun maskülenliği ve aşkı size sonuna kadar hissettirmesi vazgeçilmesi olabilir.

AKREP


Bu kadar derinlemesine düşünelecek bir konu değil ilişkiler. Tutkunuzu ve kıskançlığınızı Balık burcu ile rahatlatabilirsiniz. Baskın olmayı seviyorsunuz. Sizin dalgalı ve git gellerle dolu yüreğinize iyi gelecek kalıcı ilişkiyi Boğa burcunda bulacaksınız.

YAY

Aşk hayatınız çok hareketli. Aynı anda birden fazla kişiye aşık olmanıza şaşmamalı, kalbinizde herkese yer var. Koç burcunun hareketliliği, kendini sevmesi, neşeli ve dobra tavırları sizi etkileyecektir. İlişkide özgürlüğü, istediğiniz zaman alıp başınızı gitmeyi seviyorsunuz. İdeal ilişkiyi İkizler burcunda bulacaksınız.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, aşkta kendinizi rahat bırakmayı, dilediğiniz gibi davranmayı öğrenin. Tavırlarınızı kontrol etmekte vakit geçireceğinize, sevgiliniz için güzel sürprizler planlayın. Oğlak’lar, ideal eşi Yengeç’lerde bulurlar; yuva kurmak ve ileriye dönük sağlam temelli adımlar atmak için Yengeç burcunu tercih edin. Boğa’lar ise sizi anlayan, sevgi dolu ilişkiler için bekliyor olabilir.

KOVA

Radikal ve sıradışı ilişkilerin insanısınız. Bazen arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştırıp, aşık olduğunuz kişiye fazlaca arkadaş gibi davranıyorsunuz. İkizlerin zekası, espri anlayışı ve kültürü, sizi kendine hayran bırakır. Ne var ki uzun ilişkiler, hep eleştirdiğiniz ve gösteriş budalası gördüğünüz Aslan burcu ile gelecektir.

BALIK

Sizin kadar duygusal Yengeç burçları ile birbirinizi çekersiniz. Romantik ve sevgi dolu saatler, hiç konuşmadan geçse de size keyif verecektir. Ne var ki sizi tamamlayan, evrenin sizin için hazırladığı burç Başak’tır. Başak, dağınık hayatınızın daha sistemli akmasını sağlarken, eliniz ayağınız olacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>