>

BURÇLAR

Yükselen Burcunuz Aşk Hayatınızı Belirliyor!

Yükselen burcunuza göre aşk hayatını şekillendirmek isteyenlere özel haberimiz...
 
   
 
 
     

YÜKSELENİNİZ KOÇ İSE,

Seksüel açıdan sizi derinden etkileyecek ve çok tutkulu birine âşık olma ihtimaliniz yüksektir. Sevgilinizle birlikte iken kendinizi güvende hissedeceğiniz rahat ve konforlu bir ortamı tercih edersiniz.

YÜKSELENİNİZ BOĞA İSE

Sizi her yönden geliştirecek, derinlik kazandıracak, kültürlü, özgür, ruhlu, dürüst ve tecrübeli biri size çok çekici gelecektir. Onunla rahat iletişim kuracağınız ortamlarda çok çeşitli konularda sohbet etmekten çok keyif alırsınız.

YÜKSELENİNİZ İKİZLER İSE,

Kariyerinde yükselmiş, hedefleri olan, kontrollü, ciddi biri size çok cazip gelebilir. Onunla sevgi dolu, samimi ve sıcak bir ev ortamında birlikte olmayı tercih edersiniz.

YÜKSELENİNİZ YENGEÇ İSE,

İletişimi güçlü, sıra dışı özellikleri olan, özgürlükçü, sosyal yönü kuvvetli, zeki birine âşık olabilirsiniz. Onunla son derece lüks ve gösterişli ortamlarda buluşmaktan çok keyif alabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ ASLAN İSE,

Son derece duygusal, hassas, sizi çok iyi anlayan ve sizin için her fedakârlığı yapabilecek biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikteyken son derece pratik ve becerikli olabilir, gösterişten uzak sade bir ortamda birlikte çalışmaktan çok keyif alabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ BAŞAK İSE,

Seksüel açıdan dinamik, son derece atak ve cesur kimseler size çok çekici gelecektir. Onunla romantik ve zevkli ortamlarda bir araya gelebilir ve birlikte yapacağınız sosyal aktivitelerden çok keyif alabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ TERAZİ İSE,


Sağlık ve güzellik sizin için önemli olacaktır. Fiziği düzgün ve sağlıklı biri size çekici gelecektir. Seksüel yönden güçlü ve etkileyici biri olması da önemlidir. Onunla gizemli ve çekici bir ortamda birlikte olmaktan çok hoşlanabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ AKREP İSE,


Rahat iletişim kurabileceğiniz, pratik, sevimli, zeki ve meraklı biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikte yeni şeyler öğrenmekten, birlikte seyahat etmekten ve macera yaşamaktan çok keyif alabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ YAY İSE,

Sevecen, şefkatli ve size karşı çok koruyucu davranan birinden çok hoşlanabilirsiniz. Onunla birlikte iken tecrübesinden yararlanabilir, yüksek standartları olan mekânlarda, seçkin ortamlarda bulunabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ OĞLAK İSE,

Eli açık, gösterişli, kendine güvenen, güçlü, cesur ve buyurgan tavırlı biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikte toplum içinde ve sıra dışı ortamlarda görünmekten keyif alabilir ve yeniliklerin sergilendiği, teknoloji ağırlıklı organizasyonlara katılmaktan hoşlanabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ KOVA İSE,

İletişim becerileri yüksek, titiz, dikkatli, pratik, zeki, çalışkan, gösterişi sevmeyen, hizmet etmeyi seven, mükemmeliyetçi birisinden çok hoşlanabilirsiniz. Onunla çok iyi bir empati kurmak isteyebilir, son derece romantik ve hayal gücünüzü harekete geçirecek ortamlarda, birlikte olmaktan çok keyif alabilirsiniz.

YÜKSELENİNİZ BALIK İSE,

Son derece, ince, uyumlu, nazik, güzelliğe ve iletişime önem veren sanatkâr ruhlu birinden çok hoşlanabilir ve birlikte çok ateşli bir aşk yaşayabilirsiniz. Onunla birlikte yeni başlangıçlar yapmaktan ve heyecan duyacağınız aktiviteler içinde olmaktan çok zevk alabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>