>

DEKORASYON

Atmayın, değerlendirin!...

Evinizde kullandığınız ama artık işinize yaramayan ürünlere atmadan önce bir göz atın!
 
   
 
 
     
Bütün dünya küresel ısınmaya karşı üzerine düşeni yapmak için adeta seferber oldu. 'Ben ne yapabilirim?' diye düşünüyorsanız, evinizde kullandığınız ama artık işinize yaramayan ürünlere atmadan önce bir göz atın!

Mutlaka farklı amaca hizmet edebilecek yeni ürünler yaratma şansınız vardır! Hasır torba ile tanışın! Naylon torbalar doğada çok uzun yıllarda yok olabildiği için, torba yerine çuval kullanabilirsiniz. Tahtakale'de bir tanesini 1 YTL'ye satın alabileceğiniz çuvallara ahşap sap takarak çok şık bir alışveriş çantasına sahip olabilirsiniz. Kirlendiğinde yıkayabileceğiniz çantanızın yerine, adı bile anılmayan tasarım harikası fileyi de kullanabilirsiniz.

İLAÇ ŞİŞESİNDEN BAHARAT KUTUSUNA

Özellikle günlük vitamin desteği olarak kullandığınız ilaç şişelerini evde çok farklı bir amaçla kullanabilirsiniz. Cam kumbaraya atmayacaksanız, bu şişeleri biriktirip baharatlık olarak değerlendirin. Üzerlerine isimlerini yazacağınız stickerları da kendiniz yapabilirsiniz.

ÇUBUKLARDAN AMERİKAN SERVİSİ

Uzakdoğu mutfağına düşkünseniz, kullandığınız chopstick'leri atmayın! 10- 12 çift olana kadar biriktirin. Sonra onları bir iple birbirine bağlayın. İşte size kıvırarak saklayabileceğiniz Amerikan servisleri...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>