>

DEKORASYON

Romantik Sevgililere Açık Havada Şömine Sıcaklığı

Sevgililer Günü için kalpleri ısıtacak Happy Cocooning Şömine Masaları...
 
   
 
 
     

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, aşkı çağrıştıran şömine masaları ile Sevgililer Günü’nde hem kış günlerini hem de kalpleri ısıtacak. Dünyaca ünlü Happy Cocooning markasına ait Cone ve Bowl şöminelerinin sıcacık atmosferini bahçe, balkon ve teraslara taşıyan L’unica, açık hava keyfine düşkün romantik sevgililere kalıcı bir hediye alternatifi sunuyor.

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica, 14 Şubat Sevgililer Günü için sevenlere evde romantik bir güne imza atacak zamansız bir hediye seçeneği sunuyor. Dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile ateşin sıcaklığını kış ve yaz bahçeleri, balkonlar ve teraslara taşıyan L’unica, hem kış günlerini hem de kalpleri ısıtmaya hazır. Modern konsepti ve özel tasarımıyla dekorasyonun şık bir parçası olmaya aday Happy Cocooning Şömine Masaları, zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. Baca gerektirmeyen yapısı ve gazlı şöminesiyle kıvılcım ve duman olmadan konforlu ve güvenli sıcaklık sunan Happy Cocooning Şömine Masaları; huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir Sevgililer Günü vadediyor.

Aşkı ve sıcaklığı çağrıştıran Happy Cocooning markasına ait Cone ve Bowl şöminelerine L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom mağazasından ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşmak mümkün.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>