>

DİĞER HABERLER

Aşkta Herşey Mümkün

Aşkta Herşey Mümkün (Something’s Gotta Give) ABD’de vizyona girdiği 12-14 Aralık hafta sonunda en çok izlenen film oldu.
 
   
 
 
     
HAFTA SONUNUN BİR NUMARASI

Oscar® ödüllü oyuncular Jack Nicholson, Diane Keaton ve
Frances McDormand’ın, Keanu Reeves ve Amanda Peet ile birlikte rol aldıkları romantik komedi filmi Aşkta Herşey Mümkün ABD’de vizyona girdiği 12-14 Aralık hafta sonunda en çok izlenen film oldu.

ABD’de vizyona girdiği ilk üç günün en çok izlenen filmi olan "Aşkta Herşey Mümkün" 17 milyon dolar (yaklaşık 24,4 trilyon TL) hasılat elde etti.

What Women Want/Kadınlar Ne İster? ve, The Parent Trap/ Komik Tuzak filmlerinin yazarı Nancy Meyers tarafından yazılan romantik komedi, filmi dünyasının ünlü ve ödüllü isimlerini de biraraya getiriyor. Bu filmdeki rolüyle National Board of Review Awards - Ulusal Eleştirmenler Kurulu En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Diane Keaton’ın ismi Oscar® adayları arasında da anılıyor.

Jack Nicholson Playboy Rolünde…

Harry Sanborn (Jack Nicholson) kendi yaşından çok daha genç bir insanın libidosuna sahip uzun ömürlü bir playboy’dur. En son aşkı Marin (Amanda Peet) ile, onun annesinin Hamptons’daki yazlık evinde, romantik bir hafta sonu geçirirlerken, Harry’nin göğüs ağrıları tuttar. Bu sırada Marin’in, annesi Erica Barry (Diane Keaton) onunla ilgilenir. New York’lu, boşanmış bir oyun yazarı olan Erica aslında yaş olarak Harry için daha uygundur ve bu süreçte Harry, büyüleyici bulduğu Erica’ya karşı romantik hisler beslemeye başlar.Ancak bazı alışkanlıklardan kurtulmak kolay değildir. Harry Erica’ya karşı tereddütle yaklaştığı sırada, otuzlu yaşlarını süren çekici doktor (Keanu Reeves) sahneye çıkar ve o da Erica ile ilgilenmeye başlar.

Aşkta Herşey Mümkün Mart 2004’te ülkemizde de gösterime girecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>