>

DİĞER HABERLER

Avrupa'nın En Mükemmel Çağrı Merkezi YAPI KREDİ’de!

Avrupa’nın en başarılı Çağrı Merkezi Yöneticisi ve Çağrı Merkezi Yapı Kredi’den...
 
   
 
 
     
Call Centre Focus Dergisi'nin her yıl Avrupa'daki çağrı merkezleri arasında düzenlediği Avrupa Çağrı Merkezi Ödülleri’ni (European Call Centre Awards) iki kategoride Yapı Kredi Çağrı Merkezi kazandı.

"Yılın Çağrı Merkezi Profesyoneli" (European Call Centre Professional of The Year) kategorisinde Yapı Kredi Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tülay Güngen ödüle layık görüldü. Güngen, 2000 yılında da Call Centre Focus Dergisi tarafından aynı ödülü almaya hak kazanmıştı.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi ayrıca, ilk defa bu yıl özel bir statüyle sadece beş kuruluşa verilen (Certificate of Excellence) "Mükemmellik Sertifikası"yla onurlandırıldı. Yapı Kredi Çağrı Merkezi, diğer kategorilerden farklı bir öneme sahip olan "Certificate of Excellence" payesine sahip olan ilk Türk çağrı merkezi oldu.

İngiltere'de yayınlanan ve Avrupa çağrı merkezi sektörünün en saygın yayını olan Call Centre Focus Dergisi, bu yıl Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden 350'yi aşkın çağrı merkezi arasında düzenlediği yarışmanın ön elemesini Mayıs 2003'te tamamladı. Haziran ve Temmuz aylarında, 56 finalistin özel jüri tarafından ziyaret edilmesinin ardından, İngiltere’nin Birmingham kentinde düzenlenen galada Yapı Kredi Çağrı Merkezi iki alanda mutlu sona ulaştı.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi, insan, telefon ve bilişim sistemlerinin uyumlu birlikteliğiyle mükemmelliğe ulaşıyor. Hedef olarak, hızlı ve sürekli şekilde en iyi kalitede hizmet vermeyi amaçlayan Yapı Kredi Çağrı Merkezi, çalışanlarının kolay kullanabileceği bir önyüze sahip olan "Point" sistemini kullanıyor. Çağrı Merkezi için, Türk Telekom’la birlikte çalışılarak kurulan özel telefon santrali altyapısı, Türkiye’de ilk kez Yapı Kredi öncülüğünde oluşturuldu. Bu telefon altyapısı, müşterilerin, Türkiye’nin neresinden ararlarsa arasınlar, hiçbir zaman meşgul sinyali almamaları ve 444 0 444 özel servis numarası ile Yapı Kredi’yi ararken sadece şehir içi görüşme ücreti ödeyebilmeleri için tasarlandı. Bilişim altyapısı, müşteriyi konuşmaya başlamadan önce tanımayı ve yapılması istenen işleme hızlı geçilmesine imkan tanıyor, bunun yanısıra yetkili kişiyi müşterinin yapmak istediği işleme yönlendiriyor ve hep yüksek kalitede hizmet verilebilmesini sağlıyor. Telefonda hizmet veren tüm çalışanlar, iletişim becerilerini ve bankacılık bilgilerini içeren özel bir eğitimden geçiriliyor. Teletel hem bireylere, hem de kurumlara hizmet sunuyor
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>