>

DİĞER HABERLER

CHEERIOS Artık Türkiye’de!

Nestlé, ABD’de 1 milyar $’lık cirosu olan ünlü marka CHEERIOS’u Türk tüketicisiyle buluşturuyor!
 
   
 
 
     
Nestle’nin Avrupa ve Almerika’da en çok tüketilen kahvaltılık gevreklerinden CHEERIOS sofralarımızda…

İşlenmemiş tahılın tüm faydalarını birarada sunan Nestlé Honey Nut CHEERIOS, bulunduğu tüm ülkelerde yediden yetmişe herkesin dengeli ve sağlıklı beslenme programlarında önemli bir yere sahip…

Tüm dünyada Nestlé’nin kahvaltılık gevrekler kategorisinde en önemli markalarından CHEERIOS’un ballı yulaflı çeşidi olan Honey Nut CHEERIOS, zengin kalsiyum, vitamin ve mineral içeriği ve kavrulmuş yulaf ve gerçek bal tadını birleştirmesiyle, sağlıklı beslenme ve dayanılmaz lezzeti birarada sunuyor. 1 kase (30g) Honey Nut CHEERIOS günlük alınması gereken 8 ayrı vitamin ve demir miktarının %25’ini, kalsiyum miktarının da % 10'nu içeriyor. Honey Nut CHEERIOS aynı zamanda, doymuş yağ oranı düşük bir ürün.

Kahvaltılık gevrekler pazarı Türkiye’de geçtiğimiz yıl gıdada ikinci en hızlı büyüyen kategori oldu…
Özellikle 1999 yılından bu yana gerçekleştirdiği yatırım ve çalışmalarla, kahvaltılık gevrekler kategorisinin büyümesine katkıda bulunan Nestlé Kahvaltılık Gevrekler Grubu, doğru yönlendirme ve yatırımlarla pazarı büyütme stratejisi kapsamında, ürün çeşitliliğini artırarak hali hazırda ortalama kişi başına düşen 60 gr.lık kahvaltılık gevrekler tüketim miktarını yükseltmeyi hedefliyor.

CHEERIOS Nestlé’nin kahvaltılık gevrekler kategorisinde tüm dünyadaki en önemli markalarından biri…
İtalya ve Yunanistan’da Nestlé’nin kahvaltılık gevrekler kategorisinde üçüncü markası olan CHEERIOS, Amerika’da 1 milyar $’lık cirosu olan, çok önemli bir marka. Tüm dünyada özellikle sadece çocuklar veya sadece ebeveynler için değil, bütün aile bireyleri için sağlıklı bir kahvaltı seçeneği olan Honey Nut CHEERIOS, yalnızca sağlığa faydalı bir kahvaltı seçeneği olmasıyla değil, lezzetiyle de sunulduğu tüm pazarlardaki tüketicilerin en sevdiği Nestlé ürünlerinden biri.

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçası işlenmemiş tahıl…

Ballı yulaf gevreği Nestlé Honey Nut CHEERIOS işlenmemiş tahıldan üretiliyor. Dünyadaki saygın ve önemli sağlık kuruluşları, günde en az 3 porsiyon işlenmemiş tahıl ürünleri tüketilmesini öneriyor. Doğal bir karbonhidrat ve lif deposu olan işlenmemiş tahıl aynı zamanda, kalsiyum, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Honey Nut CHEERIOS da işlenmemiş tahıldan üretilmiş olması nedeniyle ABD’de "kalp dostu" olarak biliniyor.

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler Grubu’nun ülkemiz tüketicisine sunduğu, işlenmemiş tahıldan üretilen bir diğer ürün de, kısa sürede sağlıklı beslenmeye önem veren tüketicilerin öncelikli tercihi haline gelen Nestlé NESFIT.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>