>

DİĞER HABERLER

Göz zevkinizi okşayın...

Yenilenen Alfa Romeo’nun iç detayları, göz zevkini okşarken aynı zamanda Alfa Romeo’nun gerçek kişiliğini de ortaya çıkarıyor.
 
   
 
 
     
Alfa 156 Sportwagon beş duyuya sesleniyor

Yeni Alfa 156 Sportwagon, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mekanik aksamı, benzersiz motoru ve İtalyan stiliyle beş duyunun tümünü harekete geçiriyor.

Kullanımı kadar konforuyla da ön plana çıkan Alfa 156 Sportwagon, tüm duyuları harekete geçiriyor.

Giugiaro’nun tasarladığı Alfa 156 Sportwagon, sürüş keyfi ve güvenliği ile dikkat çekiyor. Yenilenen iç detayda, devir ve kilometre saati üzerindeki klasik dairesel çıkıntılar Alfa Romeo’nun tarihi modellerini anımsatıyor. Güvenlik konusunda da oldukça iddialı olan Alfa 156 Sportwagon, yol bilgisayarı ile tüm hataları anında ve hassas bir şekilde ortaya çıkarıp atılması gereken adımları bildiriyor.Yeni Alfa’nın sürücü bölmesi, aynaların, sis lambalarının ve far kumandalarının pozisyonunu optimize edecek ve geniş eşya koyma bölümleri yaratacak şekilde tasarlandı. Ön panel ve kapılardaki iki farklı ton özelliği, sürücü bölümünün daha aydınlık olmasını sağlıyor. Detayların tümünün kusursuzluğu ve mükemmel bir zevki temsil ettiği Alfa 156 Sportwagon’da, klima kontrol sistemindeki düğmelerden direksiyon simidi ve vites topuzuna, kontrol panelinden difüzör menfezleri etrafındaki halkalara ve krom kollara kadar her ayrıntı özel olarak düşünüldü.

Formula 1’de kullanılan teknoloji

150 beygir gücündeki 16 subaplı motora sahip Alfa 156 Sportwagon, 100 kilometre hıza 8.8 saniyede ulaşıyor. Bu motorla azami hızı 216 kilometre olan Alfa Romeo Sportwagon 2.0 Twin Spark’da motorlarla birlikte sunulan Selespeed teknolojisi Formula 1’de kullanılıyor. 5 vitesli Selespeed sıralı vites kutusu elleri direksiyondan kaldırmadan konforlu bir sürüş keyfi sağlıyor.

Yeni Alfa 156 Sportwagon, 34 milyar 782 milyondan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>