>

DİĞER HABERLER

Hayallerinin Sesini Dinle ve Kaydet...

En son teknolojiyi, gerçek duygularla birleştirmek, yeni bin yılın en önde giden trendi kabul ediliyor. Yeni C55, bu trendi yakalayan bir telefon.
 
   
 
 
     
Bu cep telefonu, şaşırtıcı polifonik ses konsepti ile sizi büyüleyecek. Sesleri, gürültüleri, melodileri kaydetmek ve indirmek, sonra da zil melodileri olarak kullanmak mümkün.

Çocuğunuzun veya en yakın arkadaşınızın sesini hatta köpeğinizin havlamasını kaydedin – kişiselleştirmede yeni boyut.Fakat bu arkadaşlarınızı ve ailenizi ezberlemeniz için tek yol değil: bunun yanında sevdiklerinizin fotoğraflarını indirebilir ve kendi dizininiz içine ekleyebilirsiniz.

Bu arayan resimleri, kişi sizi her aradığında ekranda belirecektir. Anında mesajlaşma*, grup çağrıları veya grup SMS, tüm arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürürken, yeni arkadaşlıklar kurmanıza da yardımcı olur.

Ağırlık (Gr) 80
Polifonik Melodi Var
Mp3 Çalar Yok
GPRS Var
Bluetooth Yok
MMS Yok

Kablosuz Java üzerinden erişilen limitsiz eğlence uygulamaları, CLIPit kapak yelpazesi, 16 akorduyla çoksesli müzikler çalabilme özelliği (zil sesleri),müzik ve ses kaydetme, EMS, 760 karakter SMS, (operatöre bağlı olarak) anında mesajlaşma (Instant Messaging), Fotoğraf Birliği (photo community)ile bir fotoğrafı yükleyerek, kesip biçme ve telefon defterlerine ekleyebilme

Fiyatı : (KDV Dahil) 231,150,000 TL
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>