>

DİĞER HABERLER

İşte yeni indirimler, yeni fırsatlar...

Hem göze, hem bütçeyehitap eden fırsatlar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Collezione, trendy modelleri, cıvıl cıvıl renkleri ve geniş ürün yelpazesiyle kadın, erkek ve çocuk giyiminde renkli bir kış yaratıyor. Türkiye genelinde 70'e yakın modern mağazadan oluşan satış ağı bulunan Collezione'nin, 2003 Sonbahar / Kış Koleksiyonu'nda, çizgili ve baskılı trikolar, eskitilmiş denim pantolonlar ve kürklü kaban montlar ana parçaları oluşturuyor.

PAM Ailesi genişliyor

Profilo Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. İşte PAM Ailesi’ne en son katılan mağazalar: Vakko'nun yeni markası W, Damat & Tween, Fabrika Altınyıldız, Ten, Tansaş, Çarşı Mağazası, Koton.

Güzelleşmek isterseniz

Duru, yenilenen Duru Lady Güzellik sabunu serisini tüketicilerin beğenisine sundu. Yeni Duru Lady Güzellik Sabunu serisi; farklı cilt tiplerine uygun çeşitleri, faydaları, yeni ambalaj tasarımları ve özel kokularıyla farklı beklentilere cevap veriyor.

Cazip kampanya

YKM, bu sezon cazip imkanlar sunuyor. Tüm YKM'lerde geçerli olan bu kampanyada Bonus Card sahibi YKM müşterileri kozmetik rayonu da dahil, 100 milyonun üzerindeki alışverişlerinde vade farksız 6 taksit imkanından yararlanıyorlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>