>

DİĞER HABERLER

Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü başına Özer Yelçe atandı.

Sabancı Holding'de yeniden yapılanma çerçevesinde Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü kaldırılarak, yerine Kurumsal İletişim Direktörlüğü kuruldu. Direktörlüğü başına da Özer Yelçe atandı.
 
   
 
 
     
Sabancı Holding'te Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yapan Arzu Çekirge Paksoy ise görevinden ayrıldı.

Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü Holding ve bağlı kuruluşların tanıtım çalışmalarının koordinasyonunu ve iletişimini sağlayacak, iç ve dış tanıtımının, daha yaygın, daha sürekli ve daha çağdaş metodlarla gerçekleşmesini sağlayacak.


Özer Yelçe

1945 yılında İstanbul'da doğan Özer Yelçe, Kadıköy Maarif Koleji'ni ve Gazetecilik Fakültesi'ni bitirdi. Milliyet ve Hürriyet gazetelerinde çalışan Yelçe, 1985 yılında Milliyet Dış Haberler Müdürü olarak aktif gazeteciliği bıraktı. Bu arada dünyanın birçok ülkesindeki olayları izleyen Yelçe BBC, WDR, Amerika'nın Sesi, Kanada televizyonu gibi birçok uluslararası basın ve yayın kuruluşunun Türkiye ve Ortadoğu muhabirliğini yaptı.

Yaşar Holding Başkanlık Basın Temsilciliği, Sabancı Holding Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı'nda bulunan Özer Yelçe, 1992'de Elit İletişim'i kurarak, uluslararası tanıtım ve iletişim danışmanlığını sürdürmektedir. Kendisi ayrıca 8 yıl Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Sürekli Basın Kartı sahibi olan Yelçe, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

Yelçe'nin Yaşanmamış Pazarlar, Güven Yılları, Hayal Mektupları, Sabancı Ailesi Soyağacı Kitabı adlı dört kitabı ve birçok çevirisi bulunuyor. İngilizce bilen Yelçe, evli ve bir kız babası. İş dünyası ile ilgili yayınlarda, halkla ilişkiler ve iletişim konusunda pek çok yazı yazan Yelçe, NTV Radyo'da "Müzik Klasikleri" ve "Çalgıların Öyküsü" adlı programları yapmaktadır.

Kaynak: www.medyatava.net
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>