>

DİĞER HABERLER

SEK’ten Yeni Krem Beyaz Peynirler

SEK Şimdi de Lezzeti "Sürdüyor"
 
   
 
 
     
Sek yeni ürünleri, sade ve çeşnili krem beyaz peynirleriyle sofralara yepyeni tatlar sunarak, lezzet sınırlarını zorluyor.
Sek Lezzetim Krem Beyaz Peynirler,
günün her saatine özel tatlar getiriyor.

Sek; sade ve çeşnili krem beyaz peynirleriyle yeni bir kategorinin başlangıcını yapıyor. ‘Lezzetim’ adı verilen ve kahvaltılık ürünleri kapsayan bu kategorinin ilk ürünleri olan Krem Beyaz Peynirler , farklı ve benzersiz tatlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle Lezzetim Çeşnili Krem Beyaz Peynir, içeriğindeki acıbiber, kekik ve kimyondan oluşan Sek’in özel formüllü baharat karışımıyla dilimlere farklı bir lezzet katıyor.

Süt ve sütlü ürünlerdeki yenilikçi yaklaşımını yeni ürünleri krem peynirlere de yansıtan Sek, oluşturduğu Lezzetim serisi ile daha keyifli, daha alternatif lezzetler sunuyor olacak.

Lezzetim Krem Beyaz Peynirlerde geleneksel beyaz peynir kolay sürülebilir bir hal alıyor. Lezzetim Krem Beyaz Peynirler, aynı zamanda vücudun kalsiyum ve protein ihtiyacını da karşılıyor.

Alternatif tatlarıyla Lezzetim Krem Beyaz Peynirler, sadece kahvaltılarda değil, öğün aralarında da hem lezzetli, hem de besleyici bir alternatif sunuyor. Günün her saatinde klasik kullanımlarının yanı sıra sos olarak da tüketilebilecek olan Lezzetim Çeşnili ve Lezzetim Sade Krem Beyaz Peynir, çalışanlardan ev hanımlarına, gençlerden çocuklara lezzet arayanların ilk tercihi olacak.

KAHVALTI KEYFİNİN YENİ ADI: SEK LEZZETİM !

Gün boyunca ara öğünlerde de keyifle tüketilecek özel ürünleri kapsayan Sek Lezzetim serisi, Sade Krem Peynir ve Çeşnili Krem Peynir’le sofralarda yerini almaya başladı.

Lezzetim’le yaşama farklı ve özel tatlar katmayı hedefleyen Sek, yoğun araştırma geliştirme çalışmalarının sonucunda birçok yeni ürünü Sek’in ISO 9001 ve HACCP belgeleri ile onaylı kalitesi, güvencesi ve özgünlüğüyle sofralara taşımaya devam edecek.

Pötikare ambalajlarıyla dikkat çeken, her zevke uygun ve değişik kullanımlara açık krem peynirlerle farklı lezzetler oluşturmak SEK Lezzetim ürünleriyle artık sizin elinizde....
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>