>

DİĞER HABERLER

SpilSEREL’DEN NOVİTA Banyo Mobilyası...

Banyo Mobilyalarında Modern Çizgiler... Banyo mobilyalarında modern ve estetik ürünleriyle dikkat çeken SpilSEREL, piyasaya yeni sunduğu Novita Banyo Mobilyası ile büyülüyor...
 
   
 
 
     
Minimalist tarzda tasarlanan yeni Novita Banyo Mobilyası, doğal venge kaplaması ve 45x60 cm ölçülerindeki SEREL minimal lavabo ile fark yaratıyor.

Ürün ,doğal venge tezgah ve krom havluluk aparatı, üç çekmeceli alt dolabı, ayna yanı etajer ve raflı üst dolabından oluşuyor. Ayrıca açık raflı bir boy dolabı ve keson modülü bulunan Novita Banyo Mobilyası, her türlü ihtiyacınızı karşılayan , modern bir banyo mekanı yaratıyor.

ELGİNKAN TOPLULUĞU kuruluşu olan ELMOR tarafından pazara sunulan üstün nitelikli SEREL ürünlerinin servis hizmetleri, “2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü” sahibi ve “2002 Avrupa Kalite Ödülü Finalisti” olan ve yine ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı Yetkili Servisleri tarafından tüketicilere sağlanıyor.

Yüksek teknolojiye sahip ELMOR ürünleriyle ilgili detaylı bilgiye, ELMOR A.Ş.’nin 0212-251 70 06 no’lu telefonu www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0 800 261 85 13 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı ve www.emarservis.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>