>

DİĞER HABERLER

Tukaş, "Yılın Gıda Markası"

Tüketici odaklı ve yenilikçi çalışmalarıyla sektörünün öncü kuruluşu olan Tukaş'a, ana ürün kategorilerinden salçada "Yılın Gıda Markası" dalında "2003 Yılı Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü" layık görüldü. 
 
   
 
 
     
Gıda sektörünün öncü kuruluşu Tukaş'ı tüketiciler ödüllendirdi. "Bilinçli Tüketici Temsilcileri" tarafından aday gösterilen Tukaş, tüketicilerin de onayıyla salçada "Yılın Gıda Markası" olmaya layık görüldü. Tukaş, "2003 Yılı Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü"nü Tüketici Raporu Dergisi ve "Bilinçli Tüketici Temsilcileri" tarafından "15 Mart Dünya Tüketiciler Günü" dolayısıyla İstanbul Swissotel'de düzenlenen bir törende aldı. 

"Tukaş, farklılaşan ürünleriyle tüketicilere fayda sunuyor"

Tukaş'ın faaliyetlerine "toplam kalite" ve "sosyal sorumluluk" anlayışının hakim olduğunu vurgulayan Tukaş Genel Müdürü Ahmet Uysal, "Tüketici istek, öneri ve şikayetlerini dikkate almayan şirketlerin rekabet şansı olmayacağı gibi varlıklarını sürdürmeleri de mümkün değildir. Tukaş, toplam kalite yönetim sistemi çerçevesinde tüketici sağlığına uygun ve kaliteli ürünler üretmektedir. Tukaş, ürettiği tüm ürünlerde sağladığı farklılaşma ile tüketicilerine fayda sağlamaktadır. Tüketici dostu olan Tukaş'ın ana ürün kategorilerinden biri olan salçada "Yılın Gıda Markası" seçilip, "2003 Yılı Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü"nü alması, çalışmalarımızın tüketicilerimiz nezdinde takdir gördüğünün bir kanıtı olmuştur." şeklinde konuştu. 

Bu yıl 5.kez dağıtılan ödüller, Tüketici Raporu Dergisi'nce organize edilen "Tüketiciyle Dost Altın Kalite Günleri" kapsamında 47 farklı kategoride düzenleniyor. Tüketici sağlığına uygun ve yaşam kalitesini yükselten ürünler üretmek, tüketici haklarına saygılı olmak, bilinçli tüketicilerin oluşması yönünde faaliyet göstermek kriterlerinin dikkate alındığı ödüllerin sahipleri; "Bilinçli Tüketici Temsilcileri" arasında yapılan anketle ön belirlemeleri yapıldıktan sonra, seçici komitenin onayı ile tüketicilerin oylarına sunularak belirleniyor. Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>