>

DİĞER HABERLER

Voleybol şenliği…

s Voleybol Kulübü’nün Koşuyolu Parkı’nda düzenlediği ‘Koşuyolu Voleybol Şenliği’, birçok spor kulübünün katıldığı turnuvalarla devam ediyor.
 
   
 
 
     
Es Voleybol Kulübü’nün Koşuyolu Parkı’nda düzenlediği ‘Koşuyolu Voleybol Şenliği’, 22-23 Mayıs tarihlerinde birçok spor kulübünün minik takımlarının katıldığı turnuvalarla başladı.

Es Voleybol Spor Kulübü Merkezinin bulunduğu Koşuyolu bölgesinde ‘Park ve Bahçelerde de Voleybol Oynanır’ sloganıyla, 22 Mayıs Cumartesi günü başlayan şenlik, 29-30 Mayıs tarihlerinde de ziyaretçilerini ve voleybol dostlarını buluşturacak.Bu sezon Türkiye Bayanlar Ligi Şampiyonu olan Vakıfbank Güneş Sigorta Bayan Voleybol takımının menajeri olan Nalan Ural, Vakıfbank Güneş Sigorta Kulübünün minik takımının maçında ilk servisi atarak turnuvayı başlattı.

Vakıfbank Güneş Sigorta, Fenerbahçe, İstek İ.Ö.O voleybol kulüplerinin dışında, Arçelik, Altınyurt, TED İstanbul Koleji, Doğuş İ.Ö.O, Ayberk spor okulu voleybol takımlarının da katıldığı ES Voleybol Şenliği’nde yapılan turnuvalarda minikler arasında kıyasıya rekabet yaşandı.

Es Bilgisayar Şirketler Grubu’nun sponsorluğunda kurulan ‘Es Voleybol Spor Kulübü’ (www.esvoleybol.com), bu şenlikle voleybolun sadece kapalı spor salonlarında oynanan bir oyun olmadığını, parklarda, okul ve site bahçelerinde hatta sokak aralarında bile yapılabilecek bir spor olduğunu göstermeyi, voleybolun kurallarını öğretmeyi ve geleceğin sporcularını keşfetmeyi hedefliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>