>

ESTETİK

Shambala Clinic & SPA`nın Yıldızı Parlamaya Devam Ediyor.

Shambala der ki: "Hayal ettiğin gibi ol..."
 
   
 
 
     

Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmetik uygulamalar 21.yüzyılda dünyada belki de en fazla merak edilen ve başvurulan konulardan bir tanesidir.

Günümüz insanı için bu uygulamalar artık lüks değil günlük hayat içerisindeki zaruri bir yatırım gibi düşünülmelidir.

Belki yaşlanma sürecini durdurmak imkansız fakat estetik-kozmetik cerrahi uygulamaları ve cilt yenilenmesi teknolojilerinin gelişmesiyle günümüzde , güneşin zararlı ışınları, toksik kimyasallar gibi cildimizi yıpratan birçok soruna karşı elimizdeki en güçlü silah olmaktadır.

SHAMBALA CLINIC İstanbul hayatı içerisindeki koşuşturmacada kozmetik ve estetik plastik cerrahi uygulamaları anlamındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2014 yılında yeniden yapılandı. 2011 yılında kurulan SPA merkezi artık SHAMBALA CLINIC & SPA markası adı altında kozmetik uygulama ihtiyacına yönelik yüksek standartlarıyla ve yenilenen teknolojisi ile hizmet vermeye devam edecektir.

SHAMBALA CLINIC hem estetik cerrahi girişimleri ile her türlü ihtiyacı karşılamak hem de cerrahi dışı estetik uygulamalarda sunduğu en yeni teknolojik ürünler ve uygulamalar ile cilt gençleştirilmesi konusunda hizmet verir.

SHAMBALA CLINIC SPA’da medikal masaj, vücut masajı, el ve ayak (refleksoloji)masajı, cilt bakımı ve lazer epilasyon hizmeti verir.
 Ayrıca klinikte bir diyetisyen sağlıklı yaşam ve diyet konusunda arzu eden danışanları yönlendirmektedir.

SHAMBALA CLINIC’te en önemli çalışmaların başında gelen tedavilerinden biri de Cellfie(R) kök hücre tedavisidir. Yeni bir teknoloji olan Cellfie ® yaşlı görünmeye meydan okuyan, tamamıyla kendi vucudunuzdan alınan kök hücrelerin ve işlemin sonucunu hızlandıran ve etki süresini uzatan kişiye özel kürle birlikte uygulanmasıdır. Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu “Cellfie® olarak adlandırdığı bu işlemi tamamen kapalı bir sistem ile kontaminasyona olanak tanımaksızın ve özel prosedürler ile gerçekleştirmektedir.

SHAMBALA CLINIC'in sunduğu estetik plastik cerrahi dışı kozmetik uygulamalar olan botoks- dolgu-PRP uygulamaları-lazer ve radyofrekans ile yüz gençleştirme-ultraformer ve cerrahi işlemleri arasında burun-vücut-göğüs-genital(cinsel) estetiği , yüz germe, liposuction ve lazer lipoliz sayılabilir.

Bunlardan Lazer Lipoliz (lazer liposuction) bölgesel zayıflama tedavisi Türkiye’de en yeni teknoloji ile yapan az sayıdaki modern ve başarılı sağlık kuruluşundan bir tanesidir.

Web: www.shambala.com.tr

Editör Tavsiyesi:Günümüzde kendinizi güvenilir ellere uzman kadrosuyla teslim edebileceğiniz ve doğal güzelliğe kavuşmak için tek birinci adresiniz olucağının garantisini veriyoruz.
Tuğçe Babaeren

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>