>

MODA - STİL

Bu yaz renk tutulmasını yaşayın...

Bu yaz doğadaki 34 rengi koleksiyonuna yansıtan tiffany, rengarenk ürünleriyle işte, denizde, partide, sokakta renk özgürlüğü ilan ediyor.
 
   
 
 
     
Kendini cool, özgür ve enerjik hissetmek isteyenler bu yaz tiffany ilkbahar-yaz koleksiyonunun spor ve rengarenk ürünleri eşliğinde güneşle buluşuyor.

tiffany’nin 2005 ilkbahar-yaz sezonunda sunduğu enerjik ve rengarenk ürünler ile yine renksiz giyinen kimse kalmayacak. tiffany, koleksiyonunda kullandığı 34 renk ve ürünlerindeki yepyeni desenlerle renk tutulması yaşatırken, yazın enerjisini ve ateşini doyasıya yaşamak isteyen herkesi renklerin dünyasıyla buluşturuyor.


tiffany, ilkbahar-yaz koleksiyonunu “tiffany beach”, “tiffany sport”, “tiffany colors”, “tiffany essentials”, “tiffany trends” ve “T-funny” şeklinde gruplandırarak renkli koleksiyonuyla seçme özgürlüğü sunuyor. tiffany hazırladığı gruplarla, mağazalarda istediğiniz ürüne kolayca ulaşmanızı sağlamak için yol haritası çiziyor.

tiffany beach ile yazın vazgeçilmez rüyası olan deniz ve güneşle buluşacak, eğlencenin kalbinin attığı kızgın kumlarda ve serin sularda tiffany farkıyla boy göstereceksiniz. tiffany colors ile renkliliğin sınırlarını zorlayacak, ruhunuzdaki coşku ve enerjiyi harekete geçireceksiniz.

Sportifliğin şıklığını yaşamak isteyen herkes için tiffany sport hayatın ayrılmaz bir parçası olurken, günün her saatinde rahatlığı ve şıklığı yakalamak isteyenler tiffany essentials ile farklı olmanın rahatlığını yaşayacak. tiffany trends günün modasını yakından takip edenlerin öncelikli grubu olurken, esprili kişiliğini yansıtmak ve herkeste tebessüm uyandırmak isteyenler için de T-Funny biçilmiş kaftan olacak

WORLD, ADVANTAGE, MAXIMUM, İDEAL ve BONUS karta 4 taksit yapılmaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>