>

EVLİLİK

1 Ayda Düğüne Hazırlık

Hayallerini kurduğunuz düğüne sayılı günler kaldı.
 
   
 
 
     

En özel gününüzde güzelliğinizle herkesi büyülemek istemez misiniz? Sadece 1 ay gibi kısa bir sürede sizi bölgesel incelmeden cilt bakımına kadar A’dan Z’ye hazırlayacak muhteşem bir paket sunuyor.

Yazın sıcaklığını hissettiğimiz bu günlerde, birçok gelin adayı da yaz gelini olabilmek için gün sayıyor. Mutluluğa adım atılacak bu özel günde, her gelin tüm bakışların üzerinde toplanmasını istiyor. O günün yıldızı olacak gelinler için saçtan makyaja, gelinlikten çiçeğe kadar her bir detay önem kazanıyor. Gelinliğin içerisinde incecik görünebilmek, ışıl ışıl bir ciltle göz kamaştırabilmek… Bunların hiçbiri hayal değil. 1 ay gibi çok kısa bir sürede bölgesel incelmeden cilt bakımına kadar A’dan Z’ye hazır olabilmek mümkün. CityBeauty Güzellik Merkezleri, sadece gelin adaylarına özel sunduğu “düğün paketi”yle gelinleri, bu özel gün için hem incecik bir vücuda hem de kusursuz bir cilde kavuşturuyor. Gelin adaylarının ihtiyacı olan her şeyin düşünülerek hazırlandığı “düğün paketi”nin içerisinde;

• 4 gün Hypoxi maraton programı: Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi; vakum-basınç terapisi ile egzersizi birleştiriyor. Kan dolaşımını hedeflenen bölgede yoğunlaştırıyor ve yağ yakımını gerçekleştiriyor. Sadece 4 gün gibi kısa bir sürede karın-bel ya da kalça-bel bölgesindeki yağlanmadan kurtulabilmek mümkün.
• 1-5 seans lymphobiony: Kırışıklıkları gözle görülür şekilde yok ederken, cilt üzerinde yeniden şekillenme ve sıkılaştırma gerçekleştiriyor.
• 1-2 seans epilasyon: Beyaz tüyleri bile jel sistemiyle kökünden yok eden Anthelia cihazı kullanılıyor.
• 3 veya 4 seans solaryum
• 1 seans klasik cilt bakımı
• 1 seans sindrella cilt bakımı
• 2 seans anında incelme etkisi gösteren Sothys ultra slimming bakımı bulunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>